Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsételő barnázás/vérzés a...

Pecsételő barnázás/vérzés a 28. héten?

Figyelt kérdés

Kérem csak normális válaszokat.


Szombaton barnás pici folt volt a fehérneműn. Kicsit megijedtem, de vártam. Kis idő múlva pisilés után pecsételő vérzés, de csak a WC papíron.

Irány az ügyelet! Totál paráztam!

Hüvelyvizsgálat, hüvelyultrahang, rendes ultrahang történt. Minden rendben volt. Nst is szép volt. Tiszta volt a hüvely.

Vagy egy ér pattant meg, vagy picit megerőltettem magam 2 orvos szerint is. Azóta szex sincs, előtte is ritkán volt.


Ma megint ugyanez történt. Félek. Baba rendesen rúgdos. Hasi görcs nincs.

Ki volt ilyen helyzetben? Kórházi megfigyelés? Kaptatok gyógyszert? Vagy elmúlt?

Persze ha végképp nem múlik, azonnal megyek!

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 27. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyesmi bár később, a 30 héten, aztán a 32. Héten is, de nem tudták az okát. Minden rendben volt, a 39. Héten szültem.

Viszont ez nem jelenti azt hogy nálad nem lehet probléma, szerintem hívd fel az orvosod és meséld el neki hogy ismét vérzel.

Vegyél be magnéziumot és polcos fel a lábaid addig!

2020. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Persze, komolyan veszem. Szombaton 155-ös vérnyomással, pánikolva hívtam a dokit 😞

Igyekszem higgadt maradni. Mert ezzel sem szeretnék ártani a bébinek.

2020. ápr. 27. 16:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15. héten jártam így először. Kórház, ultrahang, kiderült, hogy mélyen tapad a lepény. Most vagyok 21 hetes, a lepény már feljebb ment, de még előfordul időnként pecsételés. Neked hol tapad? Bár ha lent azt azért csak észrevették volna már. Mindenesetre én valószínűleg újra bemennék (mivel nincs meg az ok), vagy ha van orvosod hívd fel.
2020. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A mellső falon tapad. Lepényleválásra utaló jel nincs. Protokoll szerint kaptam tüdőérlelőt szombaton és tegnap.


Most megint nincs semmi barna vagy véres pecsételgetés.

2020. ápr. 27. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs ismét vérzés pihenj, szigorúan csak feküdj, magnézium, es próbáld elterelni a figyelmed mondjuk egy jó könyvvel és valami finom gyümölccsel (ha nem vagy cukros), ha ismét vérzel akkor hívd fel az orvosod
2020. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Megittam a magnosolvot. Pihenek, felettem a lábam.

Ha bármi történik, rohanok ezerrel. De bízom benne, hogy nincs nagy baj és a bébi nem akar megszületni idő előtt.


Ahogy gondolkodok, azóta van ez, hogy szombaton a kimosott ruhás lavrot hirtelen felkaptam a földről. Siettem.

Buta voltam. 😞

2020. ápr. 27. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Értem, hogy melső fali, de a méhszájhoz képest hol tapad? A mélyen tapadó azt jelenti, hogy közel van a méhlepeny széle a méhszájhoz. Nekem például 15 hetesen 0,5 cm-re volt, most 2,2 cm-re van. Nekem viszont hàtsó fali. Az elöl és mélyen tapadó okozhat gondot inkább, szóval ezért merûlt fel ez bennem.

Mindenesetre magnézium és pihenés, de ha újra kezdődik nézesd meg magad.

2020. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem látom a leleteken.
2020. ápr. 27. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre nem hiszem, hogy ne nézték volna legalább a vèrzésnél. Pihenj majdcsak nem lesz semmi gond.
2020. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azóta nincs semmi barnás/véres pecsételés.


Annyi van a leleten, hogy a cx:43 mm, zárt. Ez úgy tudom, jót jelent.

2020. ápr. 27. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!