Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jelentettétek be a...

Hogy jelentettétek be a terhesseget szuleiteknek, ill. férjeteknek? Vmi kis cuki meglepi. És milyen volt a reakció?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Drágám terhes vagyok. Anyu, terhes vagyok. Nagyon örültek. Ennyi :D
2020. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Az elsot ferjemnek a teszt utan, a masodikat mindenkinek telefonon. Mindenki orult :)
2020. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel együtt teszteltünk, egyszerre néztük meg a tesztcsíkot, nem szerettem volna kihagyni ebből.

A szüleimnek meg egy közös kiránduláson mondtuk el. Nem voltam jól, feltűnt nekik, hogy valami nincs rendben.

2020. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én szűk családomnak (6 fő) a közös nyaraláskor mondtuk el egyszerűen, hogy babánk lesz. Velük elég szoros a kapcsolatunk, fura lett volna nagy feneket keríteni neki.

Apukám: Na szuper, helyes!

A legédesebb a szintén terhes tesóm első gyereke volt, aki csak a homlokát fogta 😅

Ezen kívül puszik, meghatódás, gratulációk.


A férjem szüleinek először babazoknit adtunk kisdobozban, másodszor cumit ajandékszütyőben. Velük meg ilyen a viszonyunk 🙂

Elsőnél apósom sokkolódott, anyósom majd kiugrott a bőréből, a másodiknál fordítva. Marha aranyosak voltak 🙂

2020. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Korán reggel csináltam a tesztet, férjem még aludt. Amikor pozitív lett, sírva rongyoltam be hozzá hogy nézze meg, ugye nem hallucinálom a 2. csíkot 😆 Majdnem 2 évet vártunk rá, felváltva sírtunk és vigasztaltuk egymást örömünkben 💕


Nagyszülőknek karácsonyi ajándék volt, az apukák egy csomag 100-as zsepit kaptak. Azt mondtuk azért, hogy legyen mivel megkínálni anyát...

A leendő nagymamák pedig kibontották az ajándékukat, amiben egy kis body volt. Azonnal sírás, összeborulás. Jól jött a 100-as zsepi 😀

2020. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nagyon az utolso is ..koszonom
2020. ápr. 30. 09:50
 7/17 A kérdező kommentje:
nagxon jo,igy akartam..
2020. ápr. 30. 09:51
 8/17 A kérdező kommentje:
azt hiszem en is 100as zsepit veszek.. es PONT KARACSONYI BABA LESZ ha minden igaz es jó a teszt..
2020. ápr. 30. 09:54
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
En is mindig elképzeltem,hogy milyen jo lesz mint a filmekben páromnak elmondani a nagy hírt.Viszont colt 3 vetélésem,így mikor negyedszerre is pozi lett a teszt,vegyes érzelmeink voltak.Nem igazán tudtunk felhőtlenül örülni.A másik fele meg az h.mi mindig együtt izgultunk lesz e 2.csík.
2020. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Megcsináltam a tesztet, kinn ült a konyhában. Annyit kérdezett na??

Pozitív. Örült neki, csak hirtelen meghökkent. 😂

2020. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!