Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok,...

7 hetes kismama vagyok, tegnap voltam nődokinál, szívhang nem volt, csak a petezsák, nem baj ez? A baba 6,7 mm nem picike?

Figyelt kérdés
2 hét mulva kell vmennem ismét UH-ra.
2007. dec. 13. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, még határeseten vagy, ilyenkor lehet először hallani. Biztos azért rendelt vissza, hogy legközelebb már bizti hallja a szivet.

ne izgulj, azzal nem teszel jót magadnak és a babaának sem..

2007. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj! Én is 7 hetesen voltam első uh-on és nekem is csak petezsák látszott. Nem látszott benne se baba, se szívhang se semmi. Nekem akkor hasi uh-ot csináltak és az amúgy rosszabb minőségű, mint a hüvelyi(a hüvelyin lehet már látszott volna vmi)...2 hétre rá kellett visszamennem nekem is és akkor már azt is láttam ahogy dobog a kis szivecskéje!Nyugi, nem lesz semmi gond!

Üdv 15 hetes kismami

2007. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Én külföldön élek és itt a háziorvos utal be nőgyógyászhoz. 11 hetes várandós voltam mikor először találkoztam a nőgyógyásszal. Ultrahangra is akkor mentem először. A baba nem picike és ne aggódj a szivhangja miatt sem, mert lehet nem is 7 hetes vagy hanem csak 6 hetes ( lehet az utolsó menzeszed elött fogant a picuri). Csak nyugi! Minden a legnagyobb rendben lesz. Gratulálok a babához és köszöntelek a kismamák közt! : -)
2007. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a különböző számítások becslések, és egyébként is vannak egyéni eltérések. Biztos minden rendben van. [link] itt követheted a pici fejlődését. Gratulálok!
2007. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Addigra már tutira látszani fog,hogyan dobog a kicsi szíve.:)

Nem lesz semmi baj.:)

Boldog babavárást!:)

2007. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 7 hetesen vették észre a terhességet.Nekem már volt egy 9,4 mm-es embrió , és jó szívhang.Azért ne aggódj, minden uh készülék más és minden orvos.Grat a babóhoz egy 21 hetes kismama.
2007. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!