Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 12. hét előtt mit...

Betöltött 12. hét előtt mit csinálhat a fogorvos? Illetve miért nem nől már a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a bölcsesség fogam(lyukas). Éjszaka többször is felébredtem miatta. Most vagyok 10hetes és 3napos. Azt olvastam,hogy 12hét előtt nem csinálhat semmit se a fogorvos...akkor 2hétig fogok még szenvedni?


Illetve a mellem az elején kicsit megnőtt,most meg fáj,de befejezte a növekedést....ugye fog még nőni?


2008. nov. 23. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hívod fel a fogorvosat és mondod el mi a baj és majd ő megmondja mit tud tenni és mikor???


Mindenki melle más, van akié semmit nem nő, van akié 1-2 számot. Majd meglátod mire megszülsz, mennyit fog még változni, még van jó hat hónapod hátra. Ne légy türelmetlen!

2008. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fogják kezelni a fogadat, végül is nem egyszerűen lyukas, hanem fáj is, ez meg nem tesz jót sem neked, sem a babának. Csak mond a dokinak, hogy babát vársz.

A melled még nőni fog, amikor beindul a tejtermelés, de sajnos ez nem hosszú távú. Amikor elapad a tejed, a melled is összemegy, sőt még kisebb is lesz mint előtte, és nem is olyan feszes... :(

2008. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent csinálhat végig, kivéve a röntgen, ezért kell szólni.

A mell pedig szakaszosan nő, majd a 12.hétre kész lesz a méhlepény és a tested hormonjai megkönnyebbülnek-akkor majd nőhet megint. Aztán végül a szülés után a tejbelövelléskor nőa cici.

Van akinek egyáltalán nem nő.

2008. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! 10 hetes voltam én is mikor naponta jártam a lyukas bölcsesség fogammal dokirol dokira tettek bele gyogyszeres madzagot meg kivágták utána. Annyit csinálj h mondjad a dokidnak h az 1. trimeszterben vagy mert bizonyos gyogyszereket érzéstelenitőket nem adhat, irhat fel. Én egy igen rossz izű szedtem de jo volt nagyon. Csak azt kaphattam algopirin hellyett
2008. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!