Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utal a barnás folyás?...

Mire utal a barnás folyás? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Nos 29.-én volt peteérésem és majd csak 13.-án kellene megjönnie. A párommal próbálkoztunk a megfelelő napokon. Viszont tegnap óta barnás folyásom lett, ami szemcsés is, kicsit kávézacc szerű. Azt olvastam hogy méhen kívüli terhességnél szokott lenni, de nekem még kb csak most fog majd beágyazódni a naptár szerint... vagy esetleg lehet hogy már most méhen kívül beágyazódott? Volt már ilyen másnak is?
2020. máj. 1. 15:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tudom, undi ilyet feltölteni, de ilyen...

[link]

2020. máj. 1. 15:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megsérült a hüvelyed nyálkahártyája és vérzel. Ennyi. Vagy köztes vérzésed van. Olyan is előfordul. Lehet csak a hormonok játszadoznak veled. De ha netán össze is jönne a terhesség, ha 29-én, azaz 2 napja volt csak peteérésed, akkor mégis hogy lennél terhes? Ahhoz több idő kell, nem elég hozzá 2 nap. Úgyhogy lehetetlen méhen kívüli terhesnek lenned, ha nem is vagy még terhes.
2020. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt írtam én is, hogy még nem vagyok terhes, mert még csak most fog beágyazódni!
2020. máj. 1. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:
A beágyazódás megtermékenyítéstől számítva körülbelül még 10 nap. Tehát nem, nem most fog beágyazódni, hanem jóval később. Tehát nem, biztos, hogy nem méhen kívüli terhességed van.
2020. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen volt a méhenkívűli terhességem.Lehet hogy előző hónapban foganhatott nem? Milyen volt a legutolsó menzeszed? Rendesen megjött?
2020. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt gond , gond nèlkül távozott. Sokáig volt ilyen kávé zaccos folyásom. De lehetett volna súlyos is a méhen kívűli terhességem.
2020. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív lett, úgyhogy nem hiszem hogy múlt hónapba fogant
2020. máj. 1. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív volt a teszt a nem várt napján aztán meg is jött de nem úgy mint szokott. Aztàn rà egy hétre barnáztam, csináltam kíváncsiságból egy terhességi tesztet ami pozitív volt. Aztàn elmúlz a barnàzàsom, elmentem a nőgyógyászhoz aki méhen kìvűli terhességet àllapítozt meg. Azt mondta ha erősen véreznék azonnal irány a kórhàz. Rá egy hétre megint barmàztam de az màr ilyen zaccos volt mint neked, én akkor vetéltem el. Rà egy hónapra kb màr negatív volt a terhességi tesztem. Erős vérzésem nem volt.
2020. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor holnap veszek egy tesztet, meglátjuk. Ha nem múlik ez a barnázás akkor felhívom az orvosom
2020. máj. 1. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Teljesen felesleges tesztelned. Ha neked előző ciklusból fogant volna a babád, nem negatív lenne a terhességi teszted, hanem pozitív. Az előző válaszoló akkor tesztelt, amikor éppen aktuális lett volna a vérzése. Ő korán tesztelt. Neki abban a ciklusban fogant a terhessége, de mivel korán tesztelt, még nem mutatta ki a teszt. Ha 3-4 nap múlva megismételte volna a tesztet, akkor pozitív lett volna neki. De neked még nem aktuális a havi vérzésed, tehát fizikai képtelenség lenne, ha te most terhes lennél. A teszt is ezt mutatta. Nem vagy terhes!
2020. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!