Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez most miért van?

Szerintetek ez most miért van?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, van egy csomó pozitív tesztem, tegnapelőtt megszunt a mellfeszitesem mint egyetlen tünet, kicsit megijedtem, de tegnap délutánra megint bedurrant és azóta is érzem igaz nem olyan intenzív, viszont most kíváncsiságbol csináltam egy tesztet nem ugyanolyat mint az előzőek, és el is ronthattam mert a műanyag alatt látom hogy befolyt a vizelet, de ez most egy tok halvány pozitív. Vérzés nincs, nem is görcsölok, enyhe mensi szerű tüneteim vannak de nagyon enyhek, eddig is voltak. Elment volna a babám?
2020. máj. 2. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De h ment el. Ha van egy rakat teszt ezredjére is megkérdezem ezen az oldalon, hogy mi a fenenek tesztelsz? Nincs benne HCG mérő ha 2 csík az pozitív. Próbáld meg egy kicsit elengedni magad, mert a végéig megbolondulsz.
2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyhe menzesz szerű tünetek teljesen normálisak, nekem is voltak. Amíg nincs vérzés, minden rendben van. És felesleges egy csomó tesztet csinálni, elég egy pozitív. Mellfeszülésem nekem nem is igazán volt egész terhesség alatt, csak nagyon az elején, de az is inkább pms tünet volt.
2020. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért teszteltem most, mert idegesített hogy megszunt az egyetlen tünetem, és volt már vetelesem akkor ez volt az első jele, hogy megszunt minden ami addig volt, így félek.
2020. máj. 2. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges tényleg minden nap kiírnod egy ehhez kapcsolódó kérdést. Menj el orvoshoz, hogy megnyugodj... Mi sem tudunk többet, mint te! Egyedül majd az ultrahang fog neked segíteni.
2020. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átèrzem amit írsz. Én két vetèlès után most újra várandós vagyok. Én is 6 hetes körül vagyok. Most nem rohanok orvoshoz,mert eddig azt tettem,de a babák elmentek. Nagyon nehéz,de megfogadtam,hogy 2-3 hetet még mindenképpen kibírok. Ennél a terhességnèl egy darab erős pozitív tesztet csináltam és semmi többet. A másik kettőnél kb naponta teszteltem. Sajnos én is feszült vagyok legbelül és izgulok, hogy minden rendben van-e,de mindent megteszek azért, hogy okés legyen végre minden. Szedem a progit, Inofolicot, Femibiont, E vitamint, pajzsmirigy gyógyszeremet és sokat pihenek. Egyszerűen nem tudom mit tudnèk még tenni... Kívánom, hogy rendben legyen minden veled! Amúgy nekem ilyen kaja undorom van,alig tudok valamit megenni,de igazából örülök neki, hogy legalább valamit érzek,ha ez elmúlik, akkor persze én is beparázok. Várom, hogy teljenek a hetek....
2020. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én átérzem, miért csináltad. Én is megcsináltam ugyanezt és én is halványabbat kaptam. Persze megijesztett. Vetélés után.. Azóta helyre tettem magamban, javaslom neked is, hogy gondold át, a tünetek jönnek mennek. Valószínűleg a teszt volt hibás igen. Én pár napra rá, csináltam még egyet és teljesen rendben volt. Amíg ndm vérzel, görcsölsz, ne aggódj!
2020. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vetélés után megértem ha jobban aggódsz. Nekem csak 1-2 hétig fájtak a melleim, pár napig volt hányingerem, 12 hétig visszatérő görcsök pár naponta, utána csak álmos voltam :) szóval bármikor elmúlhatnak ezek, nem jelent rosszat.
2020. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat. A kérdéssel együtt regisztráltam az oldalra, így ez az egyetlen kérdésem a témával kapcsolatban, csak is azért nem találtam ezzel megeggyezot. Természetesen orvoshoz is megyek, de tekintettel a járvány helyzetre ez most nem olyan egyszerű mint máskor. Az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy a sok sikertelen próbálkozás után elmentunk kivizsgaltatni magunkat, ott kiderult hogy természetes úton szinte lehetetlen hogy teherbeessek, az ami van a férjemnek kevés, és nem is életképes, így nagyon megorultunk hogy a lombikon való orlodes közben mégis csak sikerült, majd a baba elment, most megint sikerült, miután raszantuk magunk a lombikra, így nekünk ez a baba maga a csoda, a remény hogy valaha szülők lehetünk megpróbáltatasok nélkül, így én ezt kicsit másképp fogom fel, nem úgy hogy,ha elmegy, majd próbálkozunk újra, mert csoda sem érhet mindennap. Bízom a legjobbakban!
2020. máj. 2. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!