Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e másnak is napokig...

Volt-e másnak is napokig tartó gyomorszáj körüli feszítő érzés, hasítás kismamaként?

Figyelt kérdés

4 napja folyamatosan, hol erősebben, hol gyengébben feszít és hasogat a gyomorszájamnál. Oldalra feküdve, szinte teljesen olyan, mintha szakadni akarna belül valami. Épp voltam kontrollon és megemlítettem, de akkor úgy gondoltam hogy természetes,hiszen előtte éjszaka kezdődött. Az orvosom mondta, hogy szerinte nem lesz baj, de nézzünk egy toxémia panelt. A vérnyomásom, cukrom tökéletes. Fehérje volt 1 hónapja a vizeletben.(++)

Volt e másnak is ilyen napokig tartó fájdalom úgy,hogy nem volt semmi komoly probléma?


30hkm



2020. máj. 2. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

32 hetesek vagyunk , 2 hete kb. Rendszeresen "fáj" az egész hasam , a gyomorszájamnál és egész "felül" gyakran fáj és feszít , ha este oldalra fekszek kb. Azt érzem ,hogy szétszakad mindenem. Sőt az alvás egyenesen szenvedés ,vN ,hogy csak akkor tudok mehfordulni ,ha oárom áthúz a másik oldalamra , de folyanatosan fáj közben. Azt figyeltem meg ,hogy azokon a napokon komfortosabb és nem fáj/feszít amikor kevesebbet eszek és pl. 5 után semmit. Nemrég voltam UH-n mindent rendben találtak. Azt mondta a doki ,hogy normális ,mert a baba rohamosan nő, nyomja bent a dolgokat.

Kitartást!

2020. máj. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reflux esetleg? Én két hónap szenvedés után jöttem rá, hogy reflux okozza ezt a feszítő érzést ha lefekszem.
2020. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Ahogyan olvastam, azt hittem, hogy én írtam! Teljesen ugyanígy voltam. A dokimnak amikor említettem beutalt egy toxémia panelre. Egyébként tökéletes volt az uh, a legutolsó vérvételen sem volt nagy eltérés, aztán ma az egyik laboreredményben sajnos volt cukor a vizeletben :(... Müzlit reggeliztem,de akkor sem kellene...

Egyébként teljesen elmúlt a gyomorszáj feszülése

2020. máj. 4. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok , ne aggódj semmi baj nem lesz 😊 Nekem is idő volt mire kikisérleteztem ,hogy mitől jobb és mitől rosszabb , csak az a rossz ha kívánok valamit , de tudom ,hogyha megeszem akkor már nem fogok aludni éjszaka.. 😀 így inkább az alvást választom 😊
2020. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!