Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mi lehet ez? Barnázok,...

SOS! Mi lehet ez? Barnázok, de ilyen kis picike nyákos barna darabkák vannak benne.

Figyelt kérdés

Olyasmi,mint amikor hüvelyi fertőzéskor "túrós" fehér darabkák,de ez halvány barna.

Hívtam az orvosomat és délután rám néz,de addig is érdekelne mi lehet ez?

Meg vagyok rémülve. 7 hetes terhes vagyok. Vagy ezt jelenti a barnázás, amiről annyit olvastam?


2020. máj. 4. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Felritkulás jobb esetben. Lehet ír fel Utrogestant. Ne aggódj!
2020. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szinte nincs olyan terhes nő aki ne barnázna.Azt nem tudom mitől van,de szerintem írni fog fel progeszteront.Nekem 1 hét után elmult.
2020. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barnázás azért nem olyan gyakori, én csak akkor barnáztam, amikor elvetéltem 6 hetesen. A legjobbakat kívánom neked!
2020. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ugyanilyen barnázásom volt 7-12 hétig kisebb szünetekkel. Doki nekem csak magnéziumot, sok pihenést, emelgetés és együttlét mellőzését javasolta. Illetve mondta hogy ha görcsölök, vagy rendes vér távozik, akkor azonnal menjek. De szerencsére ilyen nem volt. Nekem valószínűleg a méhszaj közelébe volt a méhlepény, de ez 18. heti uh-ra feljebb húzódott. :) Egyébként anyu meg jópár ismerősöm is mesélte hogy ugyanígy barnàztak, aztán szerencsére nem lett semmi gond.

Majd írj mit mondott a doki.

2020. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kaptam Progeszteron hüvelykapszulát,amit napi 3-szor kell használnom+ szájon át napi kettő Progeszteron Exeltist.

Remélem rendben leszek.

2020. máj. 4. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan, szurkolok! Vigyázz magadra! (4es válaszoló)
2020. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!