Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna darabkák mik lehetnek...

Barna darabkák mik lehetnek wc papiron?

Figyelt kérdés
Nem vàrt helyett ilyen barnàs darabkàk jottek ki belőlem tegnap is meg ma is.ilyen pici erezetekhez tudnàm hasonlitani.vér nem jött.par napja volt pozitiv tesztem de masfajtaval negativ lett uh azt hondoltam nincs terhesseg.hasam kicsit faj mehemnel.szerintetek?

2015. nov. 8. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer pozitív volt a teszt, akkor nagy valószínűséggel terhes voltál/vagy, jó lett volna, ha ugyanolyannal tesztelsz, mert azt lehet egymáshoz hasonlítani. A negatív lehat attól is, hogy túl híg volt a vizelet, nem elégérzékeny a második teszt, vagy "csak kémiai terhességed" volt. Milyen két tesztet csináltál?

Az sem mindegy, hogy reggeli első vizeletből csináltál tesztet( a legjobb) vagy esetleg később.

A kicsi barnázás Innentől kezdve lehet beágyazódástól, de attól is, hogy épp most válik le valami, lesz vége a " terhességnek".

Többesélyes a dolog, én mindenképp tesztelnék még. És próbálj meg pihenni, ne erőltesd meg magad!

2015. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Predictor earlyvel lett pozitiv.utana megneztem one steppel de az negativ lett.ha hazaérek megnézem megint mert ez mar tobb napja volt.köszi!
2015. nov. 8. 18:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok meg, de sok ilyet olvasok. Mikor tesztet csinaltam, akkor 1-et vettem. Megcsinaltam a tesztet, pozitiv lett. Par nap mulva elmentem orvoshoz. 4 het 6 naposan latta a petezsakot. De ez meg korai volt visszahivott 2 het mulva.

Nem ertem miert kell sorozatot csinalni? Habkivarod az idejey akkot ugyis pozitiv lesz. Nekem a menstruacio elott 3 nappal lett pozitiv. De ha nem birsz varni azt is megertem de akkor egy fajtat hasznalj. Mert csak a felesleges parat csinalod magadnak.

Megjegyzem pozitiv utan felesleges csinalni. Mert egy sajnalatos vetelesnel is meg hetekig lehet pozitiv mire kiurul a hcg. Azt hogy negativnal minden reggel raprobalsz meg meg is ertem.

2015. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért csinaltam masikkal is mert azt irtak h a predictor sokszor false pozitiv;(és nem akartam hinni a szememnek.
2015. nov. 8. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Jo nem bantani akartalak. De akkor meg szanj ra egy picit tobb penzt es vegyel megbizhatobbat. En egyet vettem. A menstruacio napjat en se birtam kivarni. Clearbluet vettem parszaz forintert mert azt hallottam az jo. De mint irtam eleg hamar ki is mutatta.
2015. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok. Én sem szoktam sorozatot ellőni, de megértem a kérdezőt. Sokan idegeskednek ilyenkor, és ha rosszakat olvasnak egy tesztről, megerősítést igényelnek, amit per pill csak egy teszt nyújthat.

Nem ismerem egyik tesztet sem, nálam a rossmannban kapható facelle és Gabriel vált be. (pedig ez utóbbiról is írnak rosszakat)

Mikorra nem várod /vártad?

Pontos a ciklusod?

Szurkolok, hogy baba legyen!

2015. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sajnos most estiből negativ lett :( uh szerintem nem volt, vagy nem sikerült :( azért köszönöm szépen:) 6án kellett volna megjönnie, még mindig csak barnás kevés uh nem tudom, majd szerdán a dokitól többet tudok:)
2015. nov. 8. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg varj meg a teszttel, en is vettem vagy 5 kulonbozo tesztet, az elsok negativok lettek, amin tobben sokkal kesobb 2 csik lett amikor mar nem szabad eredmenyt leolvasni roluk. Ossze vissza mutattak a tesztek mindent az elejen. Varj meg par napot a teszttel, ki tudja, mikor volt pontosan peteeresed... kulonben amikor meg kellett volna jonnie, ugyanolyan "menstruacios fajdalmat" ereztem, mint maskor amikor meg is jott.
2015. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Probald meg 3 nap mulva az elso vizeletbol :) Tudom, nem lehet megallni, hogy ne tesztelnel naponta 3x x. vizeletbol (amikor a koncentracio nem eleg a kimutatashoz):) drukkolok neked!
2015. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos megjött pár napra, most megint félidőben próbálkozunk:) köszi azért mindenkinek!
2015. nov. 21. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!