Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen izületi fájdalom?

Terhesen izületi fájdalom?

Figyelt kérdés
17.hétben vagyok és kb 3-4 napja elég erőteljesen fájnak az izületeim. A bal térdem illetve lábam,a jobb kezem,csuklóm. Tapasztalt valaki ilyet? Mitől lehet?
2020. máj. 4. 20:58
 1/5 Izabella220 ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, nekem hát, lapockafájdalmam van már 2hete nagyon kellemetlen tud lenni. Előfordulhat izomletapadás attól függ mennyire mozgásszegény az életmód
2020. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább izületi fájdalomnak érzem,nem izomfájdalomnak...arra gondoltam hogy esetleg valamilyen vitamin hiányra utalhat..vagy egyszerűen csak a front okozza
2020. máj. 4. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vádlimban volt fájdalom, szedtem Elevitet, magnéziumot, vasat+ vettem még calcium sandoz pezsgőtablettát és a patikus Naturlandos gyógynövényes sósborszeszgélt ajánlotta. Lassan jobb lett tőle, amikor fájt jól bedörzsöltem, meg naponta szedtem a calciumot is. Kitartás!
2020. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy beindult a relaxintermelés. Az az a hormon, ami felelős azért, hogy majd szépen táguljunk, ilyentájt indul be, és sajnos lazít az ízületeken, és emiatt fájhatnak. Az egyik válaszoló jól mondja, mozgásszegény életmóddal sajnos rosszabb. Csinálj legalább egy kis kismamajógát szerintem, ha nem teszed.
2020. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat :)
2020. máj. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!