Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ilyen sokat csulik egy magzat?

Figyelt kérdés

2 napja minde evés és ivás után (tehát eves napi 6x ivás az többször)érzem,hogy csuklik a babám. Mindíg ugyan ott kezd el rángatózni pár percig. Olvastam,hogy természetes naponta de sehol nem találtam olyan példát ahol ennyiszer érezte volna valaki.

Van köztetek aki hasonlóan járt már?



2020. máj. 6. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sokat csuklott a hasamban, naponta többször. Teljesen normális :) Ő késöbb, születése után is naponta legalább egyszer nekiállt csuklani és simán fél óráig is eltartott :D nyugodj meg!
2020. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel ilyen kérdést. Naponta 3-6x csuklott kb 5 percig végig onnabtól hogy éreztem a mozgását, nagyon aggódtam. Semmi baja, most fèl éves és vmikor hetekig nem csuklik, de akad olyan nap, hogy minden evés után.
2020. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat és sokáig csuklott a kisfiam. Babának is csuklós volt. Semmi gond nincs ezzel
2020. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊
2020. máj. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!