Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyben alkalmazott Utrogest...

Hüvelyben alkalmazott Utrogestan okozhat hányingert, gyomorègèst?

Figyelt kérdés

Bár ezek a használat előtt is fennáltak,de egyre rosszabbnak érzem. Hányni viszont nem tudok. A mellfájdalom is fokozódik.

Nem tudom,hogy a terhesség előrehaladtával durvulnak a tünetek vagy a progeszteron okozza? (7+5 hetes terhes)


2020. máj. 10. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhesség okoz ilyen tüneteket es ez még csak a kezdet.
2020. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a feleségemet teljesen kiütötte, gyakorlatilag amikor elkezdte szedni másnap folyamatosan hányt, nem maradt meg benne semmi. (előtte is rosszul volt már, de közel se ilyen szinten) Vissza is kellett vennie az adagból.
2020. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az adag csökkentèse után elmúlt a rosszulléte is?

Nekem nem a felhelyezès után kezdődik a rosszullét, hanem délután.

Érdekes módon délelőtt egész jól vagyok és kora délutántól kezdődik, általában elalvásig.

Nem tudom,hogy én pont fordítva működök-e,mert a legtöbbször reggeli rosszullétről írnak.

2020. máj. 10. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok Ne tévesszen meg az elnevezés, a rosszullét bàrmikor jöhet. Nekem a 15. hètig tartott és egész napos volt. Nem hiszem, hogy a gyógyszertől van (én is sokáig használtam,de a tünetek előbb múltak el, mint ahogy abbahagytam a gyógyszert) ezek tipikus terhestünetek, sajnos el kell viselni.
2020. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelyben nem volt semmi gondom tőle, szájon át rettenetesen szédültem.

Sajnos lehet ettől is de akár a terhességtől is, hisz ott is erősödhetnek a tünetek.

2020. máj. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt tőle. Lombik közben már el kellett kezdeni beültetés előtt. Tehát itt ugyebár még nem vagyok terhes, kb a 7. hét környékén indult a rosszullét, tehát a terhesség miatt. Régebben szedtem a progesteron exeltis-t, én attól nagyon szédültem.
2020. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a pozitív teszttől kezdve (kb 4. hét) szedtem, napi 3*2-t. Az első tipikus kismama panaszaim jóval később kezdődtek, én nem éreztem összefüggést. Azt hiszem valamior a 8. hét környékén volt a legdurvábba hányás hányinger téma.
2020. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!