Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4 naposan munkából ügyeletre...

7+4 naposan munkából ügyeletre mentem, utrogestan ellenére erős barna folyás miatt.1. munkanapom volt 3hete, azalatt csak pihi!?

Figyelt kérdés

Utrot az elejétől szedek.7+1 idősnek mérte a dokinő, de azt mondta ez nem jelent semmit, pontatlan is lehet ilyenkor, illetve a húgyhólyagom is tele volt?Tudom,hogy a hüvelyi uh üres hólyaggal van,de annyira izgultam,hogy eszembe sem jutott pisilni.. befolyásolhatja ez,hogy milyen jól tudta lemérni?

Volt aki utro ellenére barnázott?

Kiìrt egy hètre,csak wc-re mehetek,de sajnos a munkám egy hét múlva sem lesz kevésbé megterhelő. Külföld,nincs még saját dokim,először 12.hétre kaptam csak időpontot. Szerintetek valahogy harcoljam ki a hosszabb táppénzt vagy próbáljam meg a melót egy hét múlva?



#terhesség #Utrogestant
2020. jan. 7. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Harcold ki a táppénzt. Amúgy én tegnap voltam 7+4 hetes és voltam uh-n, ahol 10 mm crl-t mértek, de egy szóval nem mondták, hogy kicsi lenne, pedig lombikos vagyok és tudták, hogy nálam nem lehet fiatalabb a terhesség. Én néztem utána crl táblázatban, hogy az átlag ezen a napon 13 mm lenne, de mivel nem mondtak semmi rosszat, így nem idegesítem magam vele. (Pénteken egy másik doki 7+1 hetesen egyébként 8 mm-t mért és azt mondta, hogy ez jó méret a korához.) Szóval szerintem amíg nem mondják, hogy gond van, addig ezen ne parázz.

Utrot én is kapok, nem barnáztam még mellette. Nem mondta a doktornő, hogy mitől lehet? Hematóma, vagy vmi más?

2020. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Külföldön a terhesség nem betegség, arra nem fogsz táppénzt kapni.
2020. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó. A méretén én sem idegesítem magam,csak gondoltam rákérdezek. Nincs hematóma,semmi. Azt mondta,hogy megerőltettem magam,csak igazából még semmi extrát nem csináltam,ami megerőltető lett volna,és mégis..

Én sem betegségként élem meg,sőt szeretnék minél tovább dolgozni is,de a baba az első és ha az kell,hogy most 2-3hétig az ágyat nyomjam,hogy rendben legyen,akkor igen jó lenne,ha kiírnának. Illetve az ügyeleten a doktornő mondta,hogy csak fekvés,semmi házimunka,semmi séta stb,Wc-re kelhetek fel. Oké,de ha tovább barnázok,akkor jövőhéttől ugyanúgy ezt kellene tennem,nem?!

2020. jan. 8. 07:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt a 7. és most a 9. héten minimàlis, 1x-i vérzésem az utro mellett. (2x2 szemet írt fel a doki)

Elmentem nőgyógyàszhoz, aki mindent rendben talàlt, nem tudja honnan jöhetett a vér, de kiírt a 14. hétig tàppénzre, hogy biztosan ne legyen semmi baj. Pedig irodai munkàt végzek, amit nem érzek olyan megterhelőnek, de a baba jelez, hogy igenis vegyek vissza a tempóból. Szóval szerintem eröltesd azt a szabadságot és feküdj, pihenj.

2020. jan. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem le kellett cserélni az Utrot, mert kimarta a hüvelyfalamat. Ez okozott enyhe barnázást egyszer. Kaptam egy másik készítményt.
2020. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szájon át szedem,így ez kizárva. Kedd hajnal óta folyamatosan fekszem,de barnázok. Elvileg amíg ninvs friss élénk piros vér,ami menstruáció mennyiségű,a doki szerint nincs baj..viszont sok helyen olvastam hogy 4-5 nap barnázás után kezdtek el csak vérezni. Mit go doltok,esetleg enyhe vérzés esetén,ha azonnal ügyelet,akkor még menthető a magzat? Szerencsére úgynevezett Frauenklinikre járok,a rendes kórház külön szárnya,csak nőknek,terheseknek,gondolom tényleg szakképzettek,legalábbis bízom benne..
2020. jan. 9. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de szerintem ne várd meg. Menj be most, hogy megnézzék minden rendben van-e.
2020. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs vérzés,csak készülök a legrosszabbra,ha mégis véreznék,akkor van e esély,ha időben kórházba megyek..


Mivel szervi okot nem találtak,bìzom abban,hogy esetleg a menstruációra emlékszik a testem..most lenne aktuális.

2020. jan. 9. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utro sajnos késleltetheti is a vetélést, a papírjában is írják. Lehet tényleg nem ártana pihenned, biztos ami biztos. Itt az oldalon is sok pozitív történetet olvasni, h. barnázás ellenére minden ok volt végül. Erre érdemes gondolni!
2020. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!