Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a terhesség...

Mi a különbség a terhesség alatti vérzés és a menstruáció között?

Figyelt kérdés
Itt nem a biológiai dolgokra gondolok, hanem hogy színben, mennyiségben van valami különbség?
2020. máj. 11. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem, akkor az elmaradó menstruáció helyett nekem barna folyásom volt 5 napig. Nem piros. Aztán elmúlt.
2020. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem rozsaszin, pirosas pecsetelesem volt 2 napig, utana sem jott meg azutan teszteltem pozitivat.

Dee orvos mondta hogy elobb lett a baba, azaz elozo honapban szinten volt ilyen pecsetelesem majd megjott rendesen, akkor mar terhes voltam csak meg nem tudtam, tesztet csinaltam a pecseteles es verzes kozott ami meg akkor meg nem mutatott ki semmit csak ugye a kovetkezo honapban.

2020. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradó menstruáció idején volt 2 nap reggel 1-2 rózsaszínes/halványpiros csepp a wc-papíron, és ennyi. Napközben semmit nem véreztem, barnázni se barnáztam. Minthogy nekem általában a menstruációm erősebben szokott indulni, 3 napig folyamatosan erősen vérzek és utána még 4 nap, amíg szépen lassan kiürül a maradék, így elég látványos különbség volt az időtartamban és a mennyiségben is- de még színben is, a legerősebb napokon mikor megjött, mindig sötétbordó volt, sosem világospiros.
2020. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes folyásom volt, később kicsit véres, nekem sajna akkor elment a baba.
2020. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elso honapban rozsaszin pecsetelgetes volt 2 napig majd megjot normalisan 3 napig, a teszt akkor meg nem mutatott babat, utolag orvos mondta hogy mar terhes voltam akkor. a kovi honapban 2 napig rozsaszines pirosas pecsetelgetes de akkor mar nem folytatodott a verzes.
2020. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!