Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Küldentek nekem olyan linkeket...

Küldentek nekem olyan linkeket, amit jó ha elolvasok és tudok ha megszületik a kisbabám?

Figyelt kérdés

Egyedül leszek a babucival, és nem szeretnék kudarcot vallani semmilyen téren.Rengeteget olvasgatok, de lehet , hogy nem mindenre figyelek ami fontos lehet.

Segítséget nem tudok kérni a családomtól mert messze vannak max telefonon.

Köszönöm ha ídőt fordítotok a kérdésemre és segítetek.

31+4 km


2010. júl. 29. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Itt mazsolázgathatsz :) Sok boldogságot,és erőt(rohadt nehéz egyedül,de megoldható,ha legalább az apuka segít néha,nálunk is ez van)!!! És persze,könnyű szülést!
2010. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még egy személyes tapasztalat.Én is rengeteget olvastam,hogy mit hogy is csináljak,hogy a lehető legjobb legyen,és könnyítsünk az életünkön.Milyen napirend legyen,mi legyen a szobájában,hogyan viselkedjek vele...stb. Fölösleges volt!Koraszülött babám lett,és minden másképp alakult,mint ahogy terveztem.Figyelnem kellett rá,hogy egyen(nagyon aluszékony volt),figyelnem kellett a légzését,mert volt,hogy kimaradt egy lélegzetvétel(Külön szoba kilőve,de hogy mégse legyen az ágyunkba szoktatva,magam mellé húztam a babakocsit,és abban aludt.Ma már mehetne a szobájába,de most meg már úgy megszoktam...na mindegy)Napirend? :) Örültem,hogy eszik,dehogy kellett napirend.Mára ez is kialakult,3 óránként eszik,ő alakította így.Meg hagyd sírni kicsit,hogy megszokja,hogy nem ő "vezényel"...áááá.. Ha akartam volna se hagyhattam volna,mert a légzéselégtelensége miatt el is ájult volna... Meg amúgy is neki ölelés,és simogatás kell,ha sír,az azért van,mert szüksége van valamire,és mivel ő így beszél,hát szól. Szóval jó sokat olvasni és tájékozottnak kell lenni,de nem szabad ragaszkodni a "szentírásokhoz".. Figyeld a babád igényeit,és aszerint tedd a dolgod :) És persze néha jobb egy telefonos segítség,mint a könyvekben leírt dolgok után menni.(Ha a könyvemet követem,már nem lenne tejem...Így meg még fejéssel is(nem szopik)van!Kérdezz idősebbeket,nem mondanak hülyeségeket,csak mert ma nem az a divat!Majd meglátod.) Bocs ha hosszú voltam:)
2010. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtál,és nem volt hosszú szívesen olvastam.Apuka este fél hat után és hétvégén tud majd segíteni.
2010. júl. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!