Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti is tapasztaltatok...

Kismamák, ti is tapasztaltatok ilyet az étkezések után?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdtem jobban lenni, előtte 1 hónapig kutyául voltam, nem ettem, folyamatos gyomorégés, émelygés stb. Azóta sokkal energikusabb vagyok, ám kaja után rámjön az émelygés, mintha üres lenne a gyomrom, pedig ma is ettem reggelire rio mare tonhalat kenyérrel, egy joghurtot, tejes kávét. Aztán csak iszom a sok vizet, majd jobb lesz,de a gyomrom sokszor felfordul a nap során. 13 hetes vagyok jelenleg. El fog múlni? Kéne rá szednem valamit?
2020. máj. 13. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akorul kezdtem megéhezni, addig undorodtam a hustol, sokmindent nem bírtam megenni, nem volt etvagyam. Ez elmúlt, most olyan az etvagyam, mint terhesség előtt, 28 hetes vagyok. Viszont a gyomorégés az egyre rosszabb és rosszabb ahogy nő a baba. Ahoz érdemes beszerezni gyógyszert. Én ritkán veszem be, csak ha már nagyon nagyon marja a torkom.
2020. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!