Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. dpo-nál járok és nyomást...

7. dpo-nál járok és nyomást érzek a méhemnél, mint ha valaki ráült volna, sajnos másmihez nem tudom hasonlítani.2. clostis hónapom. Kicsit ideges lettem, mert még nem tapasztaltam ilyet. Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 09:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jelenlegi hőgörbém:


[link]

2020. ápr. 7. 09:44
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első clostis hónapom.

Márc. 28-án volt az ovum, 29-e és 3-a között nekem is szurkált a hasam, bő vizes folyásom volt.

3-án volt egy pici barnázásom, azóta csak 1-2x éreztem a hasszurkát, viszont a melleim nagyon durván megnőttek, egy napig nagyon érzékenyek is voltak.

A hét végére nem várom, így nem tudom még hogy ez a gyógyszer mellékhatása, vagy baba.

Te egy hét múlvra nem várod? :)

2020. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De jó egy sorstárs :)


Én 21-én csináltam pozitív lh tesztet és 3-4 nappal késöbb szurkált a hasam majd krémes folyásom volt egy kevés. Ma meg ez a nyomás volt reggel elég szépen, most talán csitult.

14-re nem várom :)

2020. ápr. 7. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:

De ha 21-én volt pozitív az ovu teszted, akkor rá 1-2 napra kellett ovunak lennie, így nem értem hogyan lehetsz ma a 7. dpo-n.

Én ma vagyok a 10. dpo-n, és egy héttel később ovuláltam. :O

2020. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem 🤔 ha 21.én volt + LH teszted, akkor 22.az ovu napja a 0.dpo.

Akkor ezek alapján ma a 16.dpo-n lehetsz. Vagy tévednék?

2020. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég furcsa így, akkor hogy lehetnél a 7.dpon,ha 22-en volt ovud???
2020. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


21. Ciklusnapon volt ovu ami április 1-jén volt


De már belezavarodtam :)

2020. ápr. 7. 10:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha tévesen írtam, lassan megyek dolgozni, csak kapkpdtam :)
2020. ápr. 7. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát így már érthető :D

Nyomás érzést nem tudom, nekem mindig ilyen "teltség" érzés volt az alhasamban a babáimmal, és az 5 dpo-tól görcsölgetett mindig a hasam. Meg a hőm terhesség nélkül sosem ment 36,8-9 fölé, de mikor terhes lettem mindig felment 37 ig és fölé is. :)

2020. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így már okés 😊

Április 1-jén volt + LH teszted, akkor elvileg másnap volt ovu, tehát az a 0.dpo.

Akkor ezek szerint ma vagy az 5.dpo-n.

Luteálisod hány napos szokott lenni?

2020. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!