Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhalt a magzat,megszűnik...

Ha elhalt a magzat,megszűnik a hasszurka is?

Figyelt kérdés

6+0hetesen voltam utoljara ultrahanhon,ahol 2mmes embriót láttak szívhanggal.

A kovetkező ultrahang 9 hetesen lesz,most vagyok a 7+5 héten. Nagyon aggódom,hogy vajon minden rendben van e odabent..

A terhesség folyamán normális a mindjárt megjőn érzés,és a hasszurka,ami nálam a mai napig megvan..

Ha gond lenne, leállna a szívműködés,akkor elmúlna ez a hasszurka ,es a mindjárt megjön erzés is?

Gondolom,akkor már nem nő petezsák sem, és a méh sem..

Köszönöm a válaszokat


2020. máj. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem szabad ennyire ráizgulni. Előzmények indokolják, hogy a rosszra gondolj? Pl. volt már egy vetélésed? Mert ha nem volt, akkor pláne nem kellene a rosszra gondolnod.

Nekem egyik pillanatról a másikra múlt el a mellfájdalmam és a megjön érzésem kb. 8-9 hetesen. Akkor én is megijedtem, mert nekem volt már előtte egy vetélésem, de nem gondoltam arra, hogy megint baj lehet. Egyszerűen csak sokszor mentem terhességem elején ultrahangra megnyugtatás képpen.

Próbáld elengendi, és élvezd ki az áldott állapotot!

Boldog babavárást!

2020. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet a tünetekre alapozni se pro se kontra. Valakinek egyébként sincs semmi tünete, másnak csak 2-3 naponta vagy hetente.
2020. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen volt már vetélésem a 4-5 héten..Kaptam akkor progit,de sajnos nem maradt velünk..


Az 5dik héten most is barnáztam, ismét kaptam progit,amitől abbamaradt, azóta nem volt,le is kopogom..

Annyira jó lenne bekukkantani,hogy minden rendben van e..A hasszurka,meg a mindjárt megjön érzésből gondolom,hogy nem lehet baj.

2020. máj. 13. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is progeszteront kellett szednem 15. hétig, ez miatt izgultam is az elején, szintén 5 hetes vetélésem volt.

Próbálj minél többet pihenni és csak a jóra gondolni! Minden rendben lesz. :) Ha pedig elmúlnak a tünetek, az sem feltétlen jelent bajt.


1-es voltam.


28 hkm

2020. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmit,mikor 8-9 hetesen elhalt a baba.Ugyanúgy minden tünet megvolt.Ultrahangon derült ki.Viszont volt oka,pm alulműködő lettem.

Mikor másodjára terhes lettem,próbáltam pozitívan gondolkodni,hogy most minden rendben lesz!Mert nem lehet másképp és kész!A probléma kezelve van nálad is,kaptál progeszteront,csak bízni tudsz a legjobbakban,egészségesen enni,sokszor pihenni,kerülni a felesleges stresszt!Mást úgysem tudsz tenni.

Kitartást!

2020. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom😔

A mindjárt megjön érzŕs,és a hasszurka sem mult el?

2020. máj. 14. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem múlt el.De az hozzátartozik,hogy akkor halt el 1 napja kb.,mikor uh-n voltam!Mikor missed ab.volt,akkor is még volt szurkálás,mellfájdalom.De ahogy ürült a hcg,múlt el minden.

Tényleg csak azt tudom mondani,hogy bízz a legjobbakban!!!

2020. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!