Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi baja a barátnőmnek? Miért...

Mi baja a barátnőmnek? Miért hisztizik mindennap hogy ő ezt nem akarja?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy szeretnénk gyereket. Mikor terhes lett örült addig meg nem kezdett el nőni a hasa. Mióta nő neki mindennap sír de nem mondja el mibaja hiába kerdezgetem

2020. máj. 13. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hormonok... Nem mindenki ugyanúgy viseli a terhességet. Legyél türelmes.
2020. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Elmondjam mi a baja? Szerintem még ő se tudja :D Hormonok. Pocakosan én is bőgtem mindenen, még egy cuki pelyhes kiscsibén is. Ez van, nincs semmi baja. És minden baja van :D Próbáld megérteni :)
2020. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Na gratulálok... miért hisztizik...

Hát kérlek szépen, egy új élet fejlődik, BENNE! Ami nem kis teherrel jár. Továbbá teljesen megfog változni a teste (lehet örökre). Ebbe te belegondoltál?

2020. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen támogató lett volna a férjem, én is folyamatosan hisztiztem volna. Amúgy sokat segítene, ha biztosítanák róla, hogy jól néz ki meg ilyenek. Az mondjuk nem segít sokat, ha hisztisnek nevezed. En egyébként azon fakadtam sírva egyszer, hogy a kutya megrágott egy fa rénszarvas karácsonyfadíszt. Amiből volt meg 14 másik 🤦🏼‍♂️
2020. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nah és milyen lesz ha megszületik..

Én akkor voltam bőgős


Halász Judit Cicadal

2,5 hós a kicsi

De meghallom sírok

Indul a könnycsatorna.


De az elején bármint

Mert nem tudom besugni a kezét

Mert néz

Mert alszik

Mert csak van

2020. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Én már a másodikat várom, mindennap sírok, hogy nem akarok terhes lenni, se szülni, nem tudok olyan egyszerű dolgokat megcsinálni mint azelőtt. Nem, nem azért mert nem várom a gyereket, egyszerűen az utolsó 3-4 hónap nehéz, aztán még belegondolsz, hogy még mennyi idő mire vége, utána eszedbejut, hogy de fájdalmas szülni. Ilyenkor csak arra gondolok, hogy de jó lenne ha kitudna teleportálni a baba, ha eljött az ideje, a normál terhesség ideje meg nem 9 hónap lenne, hanem 4.5. De sajnos nem így van, emiatt sírok.

Van aki türelmesebb, minden pillanatát élvezi. Na de most a kijárási tilalom alatt extrán nehezebb az olyanoknak mint a barátnődnek vagy mint nekem. Értsd meg, ha jót akarsz neki vond el a figyelmét mindennap. És ne nevezd hisztinek amíg nem csinálod végig egyszer a 9 hónapot és a szülést.

2020. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Fogd fel így: a haverokkal iszogatni nagyon jó dolog (ez lenne a gyermek akit nagyon szeretne nagyon vár) de a másnaposság már nem annyira buli ugye? Van aki leguríthat akárhány körrel meg se kottyan, de van aki egy üveg sörtől is padlóra kerül. Na? Ennyi. Csak a terhességnél fordított a sorrend.
2020. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
A kérdésben azt írod, azért sír, mert nem akarja ezt az egészet. Aztán a kifejtésben azt írod, hogy nem mondja meg, mi baja. Most akkor megmondja, vagy nem? Ha megmondta, és a kérdés az igaz, akkor beszélgess vele a kérségeiről, félelmeiről, igyekezz megnyigtatni. Ha nem, akkor meg tudd, hogy a hormonok szórakoznak vele, plusz ez fizikailag is nehéz. De az azért jó lenne, ha te magad két összefüggő mondatot le tudnál írni a témáról, mert így eléggé gyanús, hogy csak annyit akarsz, hogy hallgasson el végre és neked nyugalmad legyen. Így én is bőgnék.
2020. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen mondja mikor sír hogy ő ezt nem akarja de ha megkérdezem mit nem és miért arra nem válaszol.
2020. máj. 14. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne fogjunk már mindent a hormonokra. Attól, hogy terhes, a környezetét nem kell tönkretenni és arra kötelezni, hogy ezt szó nélkül el is viseljék. Igen van gyerekem, csak nem vagyok mártír, hisztis picsa.
2020. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!