Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hasmenés lehet...

Terhesen hasmenés lehet magnosolvtol, vagy attol hogy nagyon sok a savam?

Figyelt kérdés
Már 1 hete nagyjából megy a hasam, de nem olyan szinten, hogy állandóan megyek wcre, hanem nekem a napi átlagos a 3x-4x a nagy wc, minden étkezés után kb. Szóval ettől többször nem megyek, de ha megyek, nagyon vizes állagú. Nemrég váltottam magnerotról magnosolvra. Gyanakszom erre, mert régen is ment tőle a hasam. Napi 2x veszek be. Görcsök és keménykedés ellen. A savam is elég sok, és epehomokom van. Lehet ezektől? Szedtem probiotikumit is de nem segített. Gasztroenterológushoz megyek szerdán (sajnos jó sokára kaptam időpontot). Csak tudni szeretném mennyire normális ez.

2020. máj. 18. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#7-esnek igaza van. Fontos tudni, hogy mi segíti a magnézium jobb hasznosulását pl. calcium és D vitamin is. Ezekkel együtt érdemes bevenni. De pl. vas esetében a c-vitamin kell és kerülni kell a magnéziummal való együttes bevételt.
2020. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!