Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv! 4hetes terhes vagyok,...

Üdv! 4hetes terhes vagyok, normális hogy pár napja hasmenése van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Kinek?
2020. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Kinek van hasmenése? Neked? Amúgy bármikor elkaphatsz egy hasmenéses vírust. Terhesen is. Ha diéta, probiotikumot ellenére sem múlik 3-4 nap múlva, akkor fordulj orvoshoz. Vagy bárkinek, akinek a hasmenéséről beszélsz. :)
2020. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2x is voltam terhes (az első sajnos vetéléssel végződött), de hasmenésem soha, egyikkel sem volt. Sokkal inkább székrekedés.


Szerintem csak elkaptál valamit, de semmi összefüggés nincs terhesség és hasmenés között.

2020. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat! lemaradt egy betű, nekem van hasmenesem.
2020. máj. 4. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
4 hetes terhességnek semmilyen tünete nincsen, ha hasmenésed van, annak semmi köze ehhez
2020. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vírus van sajnos. Mi is most estünk át ezen. Elkaphatod bárhol.
2020. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Kedves utolsó.

Simán lehet 4 hetesen tünete valakinek,nekem is volt már a nemvárt előtt kb 5 nappal. Valaki sokkal érzékenyebb a hcg-re,és ha van hcg,akkor lehetnek tünetek is.

Kedves kérdező. Nem lehet tudni kinek milyen tünetei vannak illetve lesznek,általában a székrekedés a jellemző ilyenkor. Lehet összeszedtél valami vírust,de az is lehet hogy valamelyik vitamintól van amit szedsz. Esetleg túl sokat szedsz valamiből. Nekem pl a magnosolv okozott hasmenést.

2020. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha szedsz magnéziumot, attól mehet
2020. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a magnéziumtól volt és van is még mai napig. Magne B6-tól van, pl. A magnerot nem okozza ezt. Ezért szedek magne b6-ot is este 1 szemet,mert így csak reggel van 1x lágyabb széklet. Mert alapjáraton székrekedéses vagyok és hajlamos az aranyérre. Így kész felüdülés nekem ez a mellékhatás. :)

24 hkm

2020. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!