Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen nem megszokott...

Mixxy kérdése:

Nektek milyen nem megszokott korai tünetek voltak az első hetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal nem vèdekezünk,viszont tudatosan nem figyelünk a peteérés,(ha jön a baba nem gond).

Viszont 20-a körül kellett volna a peteérésnek következni de nem észleltem úgy,mint eddig pl. A váladékból.

Kb. Egy 1.5 hete begyulladt az összes ínyem, 3 napja sűrűn járok pisilni, és ma hasmenèsem is volt mindenfèle gyomorrontás nélkül. A melleim nagyon érzékenyek,

viszont ez szokott minden hónapban jelentkezni menstruáció előtt. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek jelentkezett ilyen nem hétköznapi tünet a terhessége során?



2020. márc. 26. 02:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ami rögtön jelentkezett, az a nagyon durva fáradtság volt, de amikor átéltem az első pár napban, főleg először, nem gondoltam terhességre. Aznap csak délelött dolgoztam, utána elmentem kicsit edzeni, amikor hazaértem olyan fáradt voltam, hogy délután le kellett feküdnöm pihenni, több órát, és ez nagyon nem jellemző rám, már oviban se tudtam délután aludni. Ekkor már a melleim is nagyon fájtak, de még mindig nem esett le, hogy mi van. :D


Nálam a sűrű pisilés és az ínygyulladás csak most kezdődik és már 12 hetes vagyok.

2020. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű pisilés brutál libidó. Semmi más nem volt, de ezek már a legelején, a teszt előtt is.
2020. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél elképesztő fáradt voltam, csak azt vettem észre, hogy minden nap, mikor hazaérek, beesek az ágyba, és reggelig fel sem kelek. Feszült az alhasam, érzékenyebb volt a mellem. Volt akkor beágyazódási "vérzés" is (pici barna folt a betéten a nem várt előtt kb. 1 héttel). Az a terhességem sajnos missed ab. lett.

Most, a második alkalommal enyhe PMS tünetek kivételével semmi nem volt, extrém fáradtság se. Közel nem voltak olyan intenzív tüneteim, mint első alkalommal, és aggódtam is, nehogy ezek fényében megismétlődjön a vetélés. Most 21 hetes vagyok. :)

Első alkalommal 6 napot késett a menstruációm, mikor pozitívat teszteltem, másodszorra a nem várt előtt 1 nappal már halvány pozi volt. Ha bizonytalan vagy, csinálj tesztet!

2020. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a választ 😊 igazából már most kivárom 8nap múlva kéne megjöjjön
2020. márc. 26. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hőhullámok, de mint aki klimaxol, hasmenés 1 napig, égett a gyomrom mindentől, és a fáradtság. Ezek voltak azt hiszem.
2020. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!