Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt az első trimeszter?

Milyen volt az első trimeszter?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Engem az érdekelne mikor jelentkeztek az első jelek? Hogy éltétek meg az első időszakot? Bármit elmesélhettek, minden érdekel. ❤️



2020. máj. 21. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Fárasztó 😀 8. héttől kezdődött a reggeli hányás, minden ébredés után megittam egy pohár vizet, az vissza is jött, de utána egész nap jól voltam. Inkább a folyamatos álmosság volt rossz, munka után egyből ledöltem. Olyan 14-15. hétre múlt el.
2020. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel álomszerű. 6 évet vártunk rá, hogy megfoganjon, el sem hittük igazán. A másodikkal szintén, mert ő pedig nagyon hamar megfogant, első hónapban. A harmadikkal picit féltünk, mert anyagilag is nagyobb kiadás volt (új autó pl), és a második egy enyhe szívbetegséggel született, féltünk, hogy megismétlődik. A negyedik pedig borzasztó szentimentális, mert tudtam, hogy az az utolsó várandósságom. Tünetem nem volt egyikkel sem. 😊
2020. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz, mindkét terhességemnél. Végig émelygés és hányás, most a kislányomnál iszonyatos fáradtság és szagérzékenység, ezekre a fiamnál nem emlékszem, hogy lett volna. Az elsőnél a 12. héttel megszűnt, most viszont kitartott a 15. hétig.
2020. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6. héttől volt hányingerem. Hányni nem hánytam. 14. héten múlt el. 5. héten kezdett feszülni a mellem. 3 hétig tartott, de úgy hogy már akkor se tudtam hason aludni. Ezeken kívül nem volt tünetem
2020. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első kislányommal a 6-12 hétig hánytam, egész nap rosszul voltam, émelyegtem, enni alig tudtam, borzalmas volt. A 17.hét körül múlt el. Második kislányommal szinte semmi, heti 1-2x hánytam reggel aztán jók voltam egész nap.
2020. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Első baba, még a pocakban :) Nos nekem elég rosszul telt, minden létező terhes tünet megjelent nálam. De tényleg, az összes, amiről csak olvashattam :D Most már a 2.trimeszterben vagyok és sokkal jobb a helyzet.
2020. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!