Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Ti önkielégítettetek...

Lányok! Ti önkielégítettetek első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Nem féltetek, hogy baja lesz a magzatnak?
2020. máj. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mitől lenne baja? Ha az orvos kifejezetten nem tiltja, szexelni is lehet.
2020. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteget, iszonyat libidóm volt mindegyik terhességem alatt.
2020. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Bar iszonyat magas a libidom egesz terhesseg alatt (30. Hetben vagyok), mi keruljuk a szexet. Minden szervezet mas. Mi mikor 8. Hetben utoljara egyutt voltunk, a szex hatasara olyan gorcseim voltak utana, hogy elajultam. Akkor nagyon megijedtunk, mint utolag kiderult, majdnem tragedia lehetett volna. Ezert nem kockaztatok meg onkielegitessel sem, mivel az is mehosszehuzodassal jar.


Persze mindenki mas, van aki nem ilyen erzekeny. Jo nekik :D

2020. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

1esnek: mitol lenne baja? A szex es onkielezites megfesziti az izmokat, mehosszehuzodast okoz. Van akinek ezert nem ajanlott vagy igen kell vigyazni. Nem kell itt jatszani a nagy not, aki meg terhesen is szexistenno. ;)


Szerintem probalkozzatok, ha nalad nincs semmi gond, nem erzed furan magad par oraval utana sem, akkor mehet a szex.

2020. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én örültem neki, hogy túléltem az első trimesztert és nem haltunk éhen a babával (voltak napok, amikor a víz is visszaköszönt, olyankor már azért erősen kezdtem aggódni). A szex és az önkielégítés volt az utolsó dolog, amire gondolni tudtam- jobb napjaimon meg, amikor éppen volt egy minimális energiám ilyesmire, akkor alapvetően inkább a férjemmel voltunk együtt, nem magam szórakoztattam. Minthogy nekünk orvosi indok nem volt a szex kerülésére, így egyébként ha van rá erőm és igényem, önkielégítettem volna, a babát az éhenhaláson túl nem féltettem semmitől akkoriban sem.
2020. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek küldtem egy zöld kezecskét!
2020. máj. 7. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
HA egészséges terhesség minden lehet,de szervezet más
2020. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!