Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalta más is, hogy...

Tapasztalta más is, hogy sikeres fogantatás után a mehnyak magasan marad és teljesen visszafordul olyannyira, hogy magat a mehszajat ki sem lehet tapintani? Korábbi varandossagaimnal, ez biztos jel volt, de most elbizonytalanodtam. 6

Figyelt kérdés
Az enyém eredeti állapotához képest legalább 45 fokkal hátra fordult peteeres utan és kB. 2, 5 hete még sem moccan, pedig úgy tudom ciklus alatt hormonális változások kovetkezteben folyamatosan mozog és változik a textúrája. Megjott a menstruációm, de nem változott semmi. 😔

#fogantatás #méhszáj #méhnyak #Hatrafordult #Terhesmehnyak
2020. máj. 22. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Eszembe nem jutott soha könyékig turkálni magamban és bizarr jegyzetelésbe kezdeni mi hogy áll a ciklusom mely napjain stb. 🤷🏼‍♀️
2020. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztosan sosem kellett huvelykupot felhelyezned puszta kézzel, de talán várandós sem voltál még soha!
2020. máj. 22. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Nem vagyok olyan hülye hogy azt tapogassam.
2020. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan vannak ilyenek akik a méhnyakukat tapogatják? Voltam terhes de babatervezéskor eszembe se jutott odanyúlni. Jesszus...
2020. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Használtam hüvelykúpot, 3x szültem - soha a büdös életben eszembe nem jutott turkálni magamban. Fújj!
2020. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megkernem szepen azokokat, akik nem kompetensek negativ, minosito kommentjeiket mellozzek! Sok ertelmes, epito jellegu, hasznos kerdes szuletett mar a temaban, igy bizom benne lesznek itt olyanok, akik jartasak termekenysegtudat temakorben!

Koszonom!

2020. máj. 22. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező! Én is szültem két gyereket, én nem észleltem ilyesmit, és akkor én sem vizsgáltam magam,de igen egy nő is ismerje minden részét,és igen egy kúp,egy öblítés és ha szükséges, akkor miért ne vizsgálhatná meg magát. Ez nem perverzió...

Nem értek néhány hozzászólást! Ennyire prűd, vagy érdektelenek saját maguk iránt...

2020. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem perverzió vagy prűdség. Veszélyes és ostobaság. A terhességet a kimaradt menzesz napja után teszttel ellenőrizzük, azért van! De ha a kérdező fel akarja sérteni a méhnyakát vagy egy frankó köröm alatti koszdarabkával megfertőzni felőlem nekem végülis nekem mindegy.
2020. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Szögmérőt használtál? 😃
2020. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

En egyáltalán nem értem minek vizsgálgatni. Nem a fertőzés miatt, mert a f** is ott jar, megse steril, illetve ujjak, segédeszközök na mindegy.


Hanem amiatt mert vagy jelent valamit vagy nem, semmivel sincs tobb értelme vizsgálgatni mint a mell mm-es valtozasaibol, pisilhetnékbol stb következtetni bármire is mielőtt a teszt kimutatná. Ha meg kimutatja már a teszt, akkor meg semmi értelme. Azt a pár napot ki kell várni, mert úgyse fogod megtudni a mehnyak dőlésszögebol meg ilyesmiből hogy osszejott e.

2020. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!