Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma szívtam két slukkot a...

Ma szívtam két slukkot a füves cigiből. Baj lenne, ha lenne baba?

Figyelt kérdés
Sose szivtam, ritkan dohanyzom, és ritkan iszom. Viszont ma két slukkot szivtam. Ha esetleg terhes lennek mekkora bajt okoznek ezzel a babanak? (1 hetes tehes)
2020. máj. 23. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 1 hetes terhesség. A terhességet az előző menstruációtól számolják, azaz a menstruáció elmaradásakor már 4 hetes terhességről beszélünk. Az 5-6. hétig nincs összeköttetés a baba és az anya között, így nem.okoz problémát, viszont ha amúgy sem dohányzol meg iszol, akkor ne most kezd el.
2020. máj. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Elméletileg nem lesz baja, de ezt ne fojtasd. Kipróbáltad pipa. Ez maradjon is kipróbálás.
2020. máj. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
folytasd*
2020. máj. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha terhes vagy ne narkózz és ne igyál

Terhesség után se

A gyerekvállalás egy komoly kötelezettség ami hosszú éveken át tart mert felelős leszel egy életért nagyjából 14-16 éves koráig

Rajtad múlik nagy százalékban a te neveléseden és életmódodon, hogy a gyerekednek milyen élete lesz

Ha nem tudsz normális életet élni vagy nem akarsz akkor inkább ne szülj

2020. máj. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha eddig nem csináltad, miért pont most jutott eszedbe? :D
2020. máj. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dohányozni egyébként sem kellene,ilyenkor főleg nem!
2020. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a magzatnak.
2020. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Barátnőm születésnapján voltunk, ünnepeltünk és egyszercsak megtörtént. Nekem is fura, hogy pont most próbáltam ki :D Amikor ráadásul pont én vagyok aki maximálisan ellenzi a drogokat, elment az eszem 30 éves koromra -.-
2020. máj. 23. 08:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz, ha esetleg terhes vagy. Ez is megvolt, nem dőlt össze a világ és elvonóra se ilyenért mennek :D remélem sikerült a baba :)
2020. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt vesszük minden nő aki menstruál, terhes egy hete :D
2020. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!