Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi héttől...

Melyik terhességi héttől indul be a hízás?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva a 14. terhességi hétben leszek, terhességem előtt 58 kg voltam (169 cm magas vagyok), 3 hete nőgyógyásznál 60 kg, de azóta megint visszamentem 58 kg-ra. Tornázni nem tornázok a terhességem óta, előtte úszni jártam sokat, de a vírus óta nem lehetett most, úgyhogy most azt sem és nem is diétázok. Terhességem elején sokat hánytam, viszont nem fogytam akkor sem semmit, de most már eszek mindent rendesen, gulyás, pizza, édességek, jöhet minden, amit megkívánok, na meg persze amit ilyenkor lehet. Van hogy egy nap 2x is ebédelek. Szóval nem mondanám, hogy keveset eszek. Sőt. A baba majdnem 7 cm-es, pár napja voltam genetikain, van szivhallgatom is, orvos is mondta, hogy minden jó, szóval ilyen téren nincs gond. Ez az első terhességem, de én azt hittem, hogy ilyenkor már terhes ruhák fognak kelleni. Mikor illetve melyik héttől indul be általában a hízás első terhességnél? Vagy már kéne hizni? Már szeretnék pocakot:)

2020. máj. 23. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hízni akarsz vagy pocakot? Nem mindegy 😅

Nekem egyértelműen terhes hasam a 20. Héten kezdett el nőni, addig inkább jól lakott óvodás voltam..

Kgban a 32. Héten kezdtem hízni, 10 kgot híztam összesen a szülésig.

2020. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hajjaj akkor még van időm a hízással. Látható pocaklakot szeretnék, ami gondolom összefügg a hízással:) köszi a választ, akkor még nem vagyok elkésve
2020. máj. 23. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A 20. hétre híztam vissza, amit lefogytam, utána indultam meg felfele. Viszont progeszteronpótlástól annyira puffadtam már az elejétől, hogy kb a 8. héttől bővebb vagy várandós nadrágokat vettem fel.
2020. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem függ össze, van aki csak a baba súlyát hizza terhesség alatt, tehát magyarán egy deka felesleg se lesz rajta..


Szóval nem függ össze, persze legtöbb esetben azért 1-5 kg plusz minimum feljon. Pl én 10 kgot híztam, ebből 3 kg volt a baba.


Szerintem lassan már fog latszodni ne aggódj.

2020. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
"látható pocaklakót szeretnék" először mindenki úgy néz ki, mint egy hasra hízós nő, aki meg mellé még túlsúlyos is, azt még tovább nézik simán csak kövérnek. A vékonyabb testalkatúakról hamarabb lerí, hogy terhes és nem csak simán elhagyta magát.
2020. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam már látszódik picit, pedig első baba, 14+3 idős :) 157 cm 55 kg-mal kezdtem, most 56 vagyok.. Nagyon örülök, hogy már kezdek kerekedni

^^

2020. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb a 24. héttől látszott nekem. Addig en is csak így néztem ki mintha felszedtem volna kicsit. Fel se tűnt senkinek.
2020. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!