Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan anyuka, aki a 20...

Volt olyan anyuka, aki a 20 héttől nem hízott már semmit, vagy csak alig?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat

#baba #terhesség #diéta #hízás #anya #20 heti terhesség
2013. jún. 11. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
a végén szedi fel a kismama általában a legtöbb kilót. Én kb a 20. hétig nem híztam semmit, utána jöttek csak a kilók. Az utolsó időszakban pl hetente 1 kg. Fordított esetről még nem hallottam.
2013. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez kizárt. Maximum ha az anyuka erúsen túlsúlyos, és amíg a baba hízik, ő fogy.
2013. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám volt úgy, hogy mérsékelten hízott kb a 7. hónapig és az utolsó időkben már semmit. Összesen azt hiszem 6 kg plusza volt, ha jól emlékszem a kiskönyvére.

Azért nem ez a jellemző. Én 21 hetes vagyok, de már +5 kg van rajtam, bár azt mondják, nem látszik, de én kivagyok tőle :(

2013. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
párom mindkét gyermekünknél szülés után 2 kilóval volt nehezebb mint teherbeeséskor ... és normálisan táplálkozott ... és sosem volt túlsúlyos ... alkat kérdése
2013. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én már 8kg-nál tartok és félek, hogy még sok feljön rám a szülésig. Tény, hogy állandóan eszem, mert rosszul vagyok, de a hízlaló dolgokat is. Kenyér, kalács, hamburger, de azt hiszem visszafogom magam most egy hónapra.
2013. jún. 11. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, hogy valaki az elején hízik, azután meg nem.

Én a 20. hétig semmit nem híztam, mégis 13 kiló lett a vége. Ráadásul az egész terhesség alatt tartottam a cukorbetegek diétáját.

2013. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!