Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet hinni az orvos...

Mennyire lehet hinni az orvos tippjének, ha a 12. héten mondja meg a baba nemét?

Figyelt kérdés
Genetikai UH-n voltam a 12 hét második felében. Meg se kérdezte, hogy akarom-e tudni a baba nemét vagy sem, rögtön rávágta egyből, hogy szerinte kisfiú lesz. A baba neme már ilyen korán látható, vagy ne vegyem készpénznek amit mondott? Kicsit korainak tartom, hogy a 12. terhességi héten pontosan ki tudja venni, hogy most kisfiú-e vagy kislány. Ti mit gondoltok?

2020. máj. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Látható, de tévedhet is. Nekem is a 12. Genetikain mondták, hogy TALÁN kislány, végül kislány lett. De sok esetben később se egyértelmű. Én azt mondom ne éld bele magad, majd ha biztosan mondja nem pedig "szerintem" akkor hihetsz neki.
2020. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Legközelebb a 18. héten kell mennem. Ott már láthatóbbnak kell lennie vagy még az is korai lesz?
2020. máj. 24. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor már jobban látható, ha megmutatja magát.
2020. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiút biztosabban lehet tudni.
2020. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 12. hetin nem lehet biztosra venni, nekem semmit nem mondtak, mert ki se lehetett venni, hogy fiú vagy lány. 15+6 hetesen tudtam meg, hogy fiú, akkor viszont 100%-san egyértelmű volt. :D
2020. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiut mondtak, fiú lett nekünk.
2020. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, na akkor fenntartásokkal veszem, amit mondott és majd akkor megvárjuk a következőt, hogy ott is kisfiút mondanak-e. De amugy úgyis édes mindegy. Lényeg, hogy egészséges babáink legyenek :)
2020. máj. 24. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen 80%-ra fiut mondott, es csakugyan fiu lett!😃
2020. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!