Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet hinni a szulokl...

Mennyire lehet hinni a szuloklapja.hu szülés kalkulátornak?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruáció első napját kell megadni!Nekem július 4. és így április 10. ír hogy akkor fogok szülni, meg hogy most vagyok 4 hetes!Ez mennyire lehet pontos?És azt hogy lehet kiszámolni hogy hány hetes és hány napos terhes vagyok?Orvosnál még nem jártam még várok vele picit,csak érdekelne!
2014. aug. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó menzesz első napjától kell számolni.a kalkulátor viszonylag pontos de tudni kell hogy nem 100%os.38hkm
2014. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor szülsz amikor a baba jönni akar!!! Ha a 36. hét végén akar jönni akkor akkor jön! Ha a 41.héten jön akkor meg akkor! Nővérem február 23.ára volt kiírva a második fiával és január közepén születt a kisbaba! Az orvosok igazán elszámolták!!!!

Szóval!! Én nem adok az ilyenekre!! :)

2014. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dokik is az utolsó menzesz első napjától számolnak - ezért (ha mint átlag, középidőben vagy termékeny) két hetes terhes vagy már, mikor még csak megfogan a baba és négy hetes, amikor a következő menzeszed lenne. Természetesen az átlagtól eltérő ciklus mellett vagy extra peteérésnél fogant babák is előfordulnak, ezért ha majd az ultrahang szerint a baba mérete eltér a várttól (a 12. hétig nagyjából egyformán fejlődnek), akkor módosítják a terhesség korát és a szülés várható időpontját. Az meg viszonylag ritka, hogy pont a kiírt időpontban (40. hét) születnek a babák, van, aki előbb jön, és bőven akad, akit túlhordanak.
2014. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel a szülőklapja.hu oldalon lévő kalkulátornak, akkor nézd meg más oldalakon! Ha mindenhol ugyanazt a dátumot adod meg az utolsó menzesz első napjának, akkor minden egyes oldalon ugyanazt a napot fogja kiadni a szülés várható napjának! Általában napra pontosan mutatja hogy jelenleg hány hetes vagy! 33 hkm
2014. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!