Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a baba mozgása lehet?

Ez a baba mozgása lehet?

Figyelt kérdés
18. hétben vagyunk, és tegnap este a férjem rárakta a kezét a hasamra, és azt mondta hogy érezte hogy valami mozog. Most úgyszintén érezte, ezért megnéztem én is, és gyengén de éreztem valamit. én néha olyannak érzem, mintha hullámozna. Melsőfali méhlepényem van, és azt mondta a dokim, hogy ez miatt később lehet érezni a baba mozgását. Megeshet hogy mégis csak a 18. hétben már éreznénk? Első baba, ne haragudjatok, nem tudom hogy ilyenkor mit kell érezni 😊
2020. máj. 26. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ő lesz az.
2020. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is mellsőfali és a 18. hét körül kezdtem el érezni. Eleinte igen, nagyon furcsa és tényleg nem biztos benne az ember, hogy őt érzi-e, de idővel egyre határozottabb lesz, hogy ő az. 😊
2020. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!