Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény elöl mélyen...

A méhlepény elöl mélyen tapadt meg sajnos. Már ez miatt is aggódom. A napokba esténként arra ébredek, h. kemény a pocakom. A baba mozgása okozhatja? Baj lehet, volt valaki ilyen helyzetbe? 20hkm

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 16:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Már alig várom,hogy csütörtökön mehessek ultrahangra addig mindig izgulok annyi rosszat hallottam,h.szülésnél bevérrzhetem meg ilyenek.Hátha van köztetek olyan aki hasonló helyetbe van,volt mi én🥰
2019. okt. 5. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény odébbmászhat még 1-2 hét alatt. A keményedésre meg szedj magnéziumot, attól jobb lesz.
2019. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, pontosan így vagyok én is és szintén csütörtökön megyek orvoshoz.

Én elvileg emiatt véreztem is, kórházban voltam. Elvileg feljebb fog mászni, próbálj pihenni.Írj majd, hogy mi volt!

18 hkm

2019. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írni fogok!Hála Isten nem vérzek ez miatt már dolgozni sem dolgozok.Bízom benne,h.nincs semmi baj.Drukkolok Neked is.Majd írj te is,h.mi volt😊
2019. okt. 5. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, na voltam dokinál, már távolodik a lepény de ugye hétfőn is maszatoltam, kórházba mentem, de a mai doki azt mondta nem lesz gond. Persze pár hétig pihenni kell.

Nálad?

2019. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia.Szuper nálam is 😊Távolodik nem lesz gond.Minden tökéletes a picinél kis makacs sosem azt csinálta amit a doki szeretett volna.Kisfiú💙 A keményedésre nekem a nospat mondta meg ,h.ne hanyatt feküdjek mert azzal jelzi h.nehézkesen jut levegőhöz ,véráramlás nem úgy működik.Mondom oké,de ha alszom nem tudom szabályozni hogy fekszem😊Lényeg,h.szépen fejlődik.Erre meg figyelek.Jó babavárást!Vigyázz magatokra!🥰
2019. okt. 10. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, gratulálok, nekem kislány! :)

Én is a hátamra fordulok éjjel! 😏

Gondolom picit te is megnyugodtál, pihengetünk amennyit tudunk és nem lesz gond.

Te merre laksz?

2019. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szombathely igen most marad a pihenés.Megnyugodtam nagyon.Bár én mindig izgulok vizsgálatok elött.Ez már megis marad nálam szerintem😊
2019. okt. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!