Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert akartatok egy konkret...

Miert akartatok egy konkret nemu gyereket?

Figyelt kérdés
Miert nem mindegy, hogy fiu-e vagy lany? Miben masok? Mit lehet csinalni az egyik nemuvel, amit a masikkal nem?
2020. máj. 27. 07:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

2. Alkalommal akartam fiút.. mert lány már volt.


Nem tudtam miben más, emiatt szerettem volna mind2 nemű gyereket..


De nyílván mindegy volt.. csak jobban vágytam fiúra.


/ fiú lett.. 3. Alkalommal ugyanúgy mindegy lesz, mint elsőre/

2020. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Azért hajlunk picit a lány felé, mert a férjem családjában csak fiú unokák vannak és annyira elképzelte, hogy lesz egy "apa hercegnője". De természetesen ha kukis lesz annak is nagyon fogunk örülni. Még nem mutatta meg magát a pocaklakó.
2020. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

3 gyereket akartunk, és oltári parám volt, hogy lesz 3 fiam, együtt járnak majd négyesben meccsre, én meg főzhetek rájuk egész nap. :D

A férjem elsőre fiút akart, mert egy nagy és erős védelmező bátyus lebegett a szeme előtt. Aztán másodjára is, mert az első lány lett, legyen már végre fiunk is. Aztán harmadjára azt mondta, 2 nővér mellett szívás az élet, ő már csak tudja, most már legyen ez is kislány. Na akkor született meg a fiunk. :)))

2020. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Mindenféleképp lányt akartam. Valahogy nem tudtam elképzelni magam fiús anyukaként. Az elsőnél bejött. A második babánk fiú lesz.

Amikor mondta az orvos, hogy fiú kicsit meglepődtem.

Úristen. 😊

Most már nagyon várom, hogy milyen lesz kisfiúval.

2020. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
A kisfiam után elképzelni se tudtam magam egy lány anyukájaként. A kicsi kislány lesz, már nagyon várom.
2020. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Van egy lányom, amikor terhes voltam vele, mindig az volt az érzésem, hogy fiú lesz. El se hittem, hogy lehet lány is :D Aztán megszületett, és annyira klassz, hogy kislány, hogy megmondom őszintén, szeretném titkon, hogy a másik is az legyen :) Fiút is ugyanúgy szeretném, mint a lányt, sosem tennék köztük különbséget. Csak nekem van egy bátyám, akivel mindig is martuk egymást, nem vagyunk jó testvérek, talán ebből ered, hogy ódzkodok egy fiú testvértől. A kislányom más jellem, lehet jól kijönne egy fiúval, ezért nem bánom, bármi lesz is.
2020. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Nincs tesóm, a férjemnek sem. Mindketten 2 gyereket akartunk és fiúkat.

Így is lett.

Negatív tapasztalatom volt a lányokkal. El sem tudtam volna magam képzelni lányos anyukaként.

2020. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Fiút szerettem volna, mert nem volt lány nevünk, fiú is lett. Masodik baba még nincs, de ha lány lesz, akkor kalapból húzzuk majd a nevét. :)
2020. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Fiút akartam, mert sokkal aranyosabbnak tartom őket a kislányoknál. Személyes tapasztalatom szerint a lányok sokkal gonoszabbak tudnak lenni, már oviban is. Összeférhetetlenebbek.
2020. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Fiút akartam, mert én is kissé fiús beállítottságú vagyok, utálom a rózsaszínt és a habos-babos dolgokat. Lány lett. Kissé csalódott voltam, amikor megtudtam (előtte mindenki azt mondta, fiú lesz, nem tudom, honnan vették, beleéltem magamat). Aztán beláttam, teljesen mindegyik, milyen nemű, a legfontosabb, hogy egészséges legyen. És rájöttem, attól hogy lány, nem kell csilli-villin öltözetni és hímes tojásként bánni vele.
2020. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!