Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+2 hetes terhes vagyok,...

8+2 hetes terhes vagyok, elmúltak a tüneteim. Minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Szinte az összes tünetem megszűnt, az émelygés, a mellfájdalom is csak akkor érezhető, ha megnyomkodom. A sok magnézium miatt amit szednem kell még az alhasi húzódás is megszűnt. Talán annyi maradt meg, hogy nehezebben viselem az éhséget. De tekintettel arra, hogy mostanában sűrűbben ettem az émelygés miatt, lehet hogy már hozzászokott a gyomrom. Minden fórumon mindenki panaszkodik a hányingerre, mindenki kívánós, nekem semmi tünetem már napok óta. Lehetséges, hogy valami baj van? Még egy hét van orvosig.
2020. máj. 28. 11:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy kb 2 napja bővebb nyálkás folyásom van.
2020. máj. 28. 11:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Vkinél egyáltalán nincsenek tünetek, vkinél meg később jönnek elő. Amúgy kb 6-7. hétben vagyok és én is hasonlóan érzem magam.
2020. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1_2 alkalommal volt émelygés nálam terhesen,némi szagerzekenyseg. Nem tartott sokáig.Gond nélküli terhességem volt.Nem kötelező végig hányni, szenvedni az első trimesztert és egyáltalán nem biztos hogy bajt jelent ha a tuneteid enyhülnek.
2020. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi tünetem azon kívül, h a kávé szagát meg ízét nem bírom.

Se rosszullét, se semmi.

Mindjárt 9 hetes leszek. :)

2020. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Annyi jutott talán eszembe, hogy az elejétől kezdve nem tudom megenni a csokoládét. Egyszerűen nem esik jól, pedig régen minden nap ettem, még a diétába is belevettem. Minden más édes jöhet, csak a csoki nem. És a sonka az egyetlen ami hús, és lemegy. Hetek óta hús nélkül főzök, általában leveseket.

2020. máj. 28. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Húst én se tudtam enni terhesen, sőt szülés után még jó egy évig nem ment le.😂
2020. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, mint Te. 6 hetes vagyok jelenleg. Eddig feszült a mellem, most már csak akkor fáj, ha megnyomom. A csokival is hasonlóképp vagyok. Eddig minden áldott nap csokit kellett 😁 ennek. Aztán kiderült, hogy babát várok és mintha elvágták volna, nem kívánom. Néha rám jön az hányinger, de az is csak addig, amíg nem eszek valamit, de épp a hányinger miatt olyan nehéz neki állni enni. 🤷‍♀️

Más kimondott tünetem nincs. Csak 1 hét múlva megyek az első UH-ra és reménykedem, hogy minden rendben lesz és hallani fogjuk a szívhangját.

Remélem, a tünetek enyhülése nem jelent semmit..

2020. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csütörtökön megyek, akkor kiderül, de remélem tényleg nem jelent rosszat.
2020. jún. 1. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt az UH-n? :)
2020. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére minden rendben van, nő a babóca is, mint a gomba. 😊
2020. jún. 5. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!