Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mibol tudhatom, hogy minden...

Mibol tudhatom, hogy minden rendben odabent?

Figyelt kérdés
Masodik babammal vagyok varandos, a heten toltottem a 12. hetet. Enyhen PCOS vagyok, teljesen spontanul 3 ev varakozas utan sikerult ez a baba. Az elso is spontanul jott, azt a terhessegemet problemamentesen hordtam ki, napra pontosan bujt ki a lanyom. A mostanival meg csak enyhe hanyingerem sem volt, kb 2 hetig volt iszonyu gyomoregesem, ami elmult. A gondom az, hogy legutoljara 7-8 hetesen voltam UH-n, ahol mar volt szivhang es minden rendben volt. Aztan a nogyogyaszom elment nyaralni, hetfon jon vissza es jovo het szerdara van idopontom a 12. heti genetikai vizsgalatra. Iszonyu lassussaggal telt el ez az 5 het. Neha sikerul is ravennem magam a pozitiv gondolkodasra, de a kisordog bennem van. Remelem, hogy minden rendben van. Ugye nem en vagyok az egyetlen "paras" anya?
2010. júl. 30. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Énis ugyan így vagyok vele.Amíg nem mozdul meg addíg nem tudja az ember hogy jól van e meg mi is a helyzet odabent.Engem még amai napig idegesít hogy mi van.Alig várom mindíg az uh-t hogy tudjam hogy minden oké e a pocaklakómmal.:)én 16hetes vagyok de nekem is minden nap olyan lassan telik!És olyan sok rossz dolgokat hall az ember.De én azt mondom jobb félni mint megijedni!Nekem az első babám.:0)
2010. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úristen, nem kell ilyeneken agyalni, mert akkor bevonzzátok a rosszat...

Minden rendben van és kész. Még én is az elején tartok, de nem is merül fel bennem, hogy talán valami nincs rendben. Mikor eszembe jut, hogy van bent valaki, mindig arra gondolok, hogy a legtutibb gyerek lesz az egész világon! És úgy is lesz:)

2010. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem Te vagy az egyetlen parás kmama, vagyunk egy páran.

Én is tiszta ideg voltam az elején(is), hiába mondták, mint a második válaszoló, hogy ezzel bevonzom a rosszat, meg felesleges, mert ha meg akar maradni akkor úgyis megmarad, és egyéb okosságok...Nekem tavaly volt egy rosszul végződő terhességem, így egyszerűen nem tudtam magamon uralkodni, egyik dokitól a másikig rohangáltam, és így sem hittem nekik 110%-ig.

Aztán a 21 héten megmozdult....:,-)hát az vmi fantasztikus érzés, és nagyon megnyugtató. Azóta sokkal, de sokkal jobb a helyzet, és szinte mindig mikor felébredek, és jelez reggel, elpityeredek örömömben, pedig most meg úgy , de úgy parázok a szüléstől, mint az elején a bajtól...:-DDD

Hát igen, kutyából nem lesz szalonna:-DD


Nem tudok okosat írni, én bőgtem csomót, és az jól esett, nem hiszem, hogy bajt csináltam vele, hogy kieresztettem a gőzt, de majd 2 hét múlva meglátjuk...


Minden jót, és kívánom, hogy Neked már a 14 hét körül megmozduljon, hogy mielőbb megnyugodhass!


Üdv:38 hetes elsőbabós

2010. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolso hozzaszolonak uzenem, hogy koszonom a biztatast. Kibirtam augusztus 4ig, minden rendben a babaval. Nagyon boldog vagyok. Ma toltom a 15ik hetet es ha nem is allando jelleggel, de mar erzem a "buborekokat". :)
2010. aug. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!