Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy még nem érzem a...

Létezik, hogy még nem érzem a baba mocorgását, de már látványosan "helyezkedik"?

Figyelt kérdés
16+4 hetes vagyok,tegnap este egy nagy púp lett a hasamon lent baloldalt,mintha odahúzódott volna.Érezni viszont semmit sem éreztem,csak annyit hogy feszül.
2008. nov. 24. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges

én is sokszor láttam, mikor még érezni csak néha.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 16+3 hetes vagyok és ugyan így vagyok annyi különbséggel,hogy én néha érzek valami kis mocorgást is csak az elején nagyon nehezen tudtam eldönteni,hogy a pici az vagy csak a beleim,de jobban odafigyelek és így már meg tudom különbözetezni,hogy mikor rugdal a picike persze még nagyon-nagyon gyengék szerintem még nagyon sokszor én is összetévesztem!

De azért valaki tényleg megírhatná,hogy lehet-e olyan,hogy néha tényleg olyan minthogyha odakuporogna egy helyre és ott kidudorodik és megfeszül a hasam!

2008. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer volt olyan,hogy hangosabb zajtól megijedhetett és megrúgott (az biztos ő volt),de azóta semmi csak a dudor.Tényleg olyan volt mintha bekucorodott volna a sarokba :)
2008. nov. 24. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már tényleg ő az. Én is így "éreztem" meg először. 18+2 hetes volt akkor, a védőnő azt mondta, hogy ez már a baba. Aztán eltűnt teljesen. A 20. héttől éreztem pici mozgásokat, persze akkor még bizonytalan voltam, hogy ez a picuri vagy csak a beleim. De már kétségtelen, hogy ő mozog.

Tudom, hogy az izgatottságtól most ez a legnehezebb, de türelem, már tényleg nincs sok hátra az egyértelmű mozgásig.

Boldog babavárást!

23 hetes kismama.

2008. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ezt megkérdezted! Pontosan ilyeneket látok magamon én is, már jópár alkalommal előfordult. Én 17 hetes vagyok és este fekvéskor látom ám, hogy a hasam alján jobb oldalon van egy nagy, hosszú és kemény dudorféle. Tapogattam, ne semmi, nem is fájt és ott is maradt. Felkeltem inni, mikor visszafeküdtem, nézem magam és a másik oldalon volt ugyanez. Ez a jelenség annyira érdekes szerintem! Örülök, hogy megkérdezted, így a válaszok és mások tapasztalatai alapján teljesen más szemszögből figyelem majd legközelebb, mert csak remélni mertem, hogy a baba mutatkozik ilyen érdekes helyzetekben. :)
2008. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok

nekem végig nyomkodta magát, szóval nem tipikusan rugdalozott.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!