Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hétben vagyok. Megváltozot...

31. hétben vagyok. Megváltozott a baba mozgása, nem rúg olyan látványosan, csak nyomkodja ki magát itt-ott, főleg a hasam tetején. Ez a lába lenne?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mi lehet, amit kinyom, csak gondolom, hogy inkább a kis lába. Lent szinte nem is érzek hasonló mozgást. És főleg akkor mocorog, ha a hasamra teszem a kezem. Más is tapasztalt ilyet?
2009. márc. 24. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

ÉN két gyereket hordtam ki, de soha nem tudtam megállapítani, hogy éppen mivel rúgott belém:).

Olyan kis gömbőc alakzatban szerintem meg se lehet állapítani.

Farfekvéses volt a 2. kicsim sokáig, és a dokim se tudta kitapogatni, hogy megfordult-e.

Azt mondta, hogy ez vagy a fejecskéje, vagy egy kemény fenekű lány lesz.

2009. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Egyre kevesebb a helye odabent és már nem tud úgy ficánkolni, mint eddig. Ha már befordult, akkor a kis lábait érezheted, azzal erősebben tud mozogni, mint a kezecskéivel. A kezeivel néha mintha csiklandozna. Azért mozog jobban, amikor megérinted a hasad, mert érzi és jó neki. Az én gyerekeim néha igen érdekesen ki-kinyomták itt-ott a végtagjaikat és egy érdekes púp volt a hasamon, ilyenkor kicsit megsimogattam, megnyomtam és arrébb húzta. A kis drágák:))) Minden jót! 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!