Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha választanotok lehetne, a...

Ha választanotok lehetne, a császár és a természetes szülés között mit döntenétek?

Figyelt kérdés
Nekem az elöző terhességem császár volt,mert farfekvéses volt a baba.Sajnos nem jól alakultak a végén a dolgok,de nem a császár miatt.Most azt mondja a dokim, hogy minden ok a baba is fejvégű fekvésben van , ezért választási lehetőséget kaptam.Tanácstalan vagyok,félek nem tudom a babának mi lenne a legjobb. 38 éves vagyok és 32. hétben járunk.
2010. júl. 30. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
nézd lehet buta dolgot irok igy halottam és tapasztalat is hogy a császáros babáék nyafkák nem küzdenek a szülésért. 2 én nekem veszélyeztetve van a szülsésem a ... szemem maitt mert nem egészséges. de.. én szülni akarok ezt ki is fogom harcolni mert apás szülés lesz. én tuti nem császárztatnék. és nem is fogok semmiféleképpen nem!!!
2010. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a hüvelyit választanám.
2010. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, ami babáddal történt!


Én nagyon ellene voltam a császárnak..de az élet úgy hozta, hogy a kislányom császárral született meg...8 órát vajúdtam, már a kitolás következett volna, mikor közölték a baba nem tud megszületni, sajnos császározni kell! Nekem nem fájt a császár, az első nap volt kellemetlen, de nem volt vészes!

Ha választanom kellene, akkor természetes szülés, hiszen ez az élet rendje....de sajnos bármi közbejöhet, ami miatt nem születhet meg így a baba!

Tényleg ne az döntsön, amit itt írunk!

2010. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A döntést mindenképpen én fogom meghozni,de kiváncsi vagyok nálam tapasztaltabb anyukák véleményére.A válaszadásig még van pár hetem.
2010. júl. 31. 09:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes vagyok.

Nekem első baba lesz.Sokáig úgy gondoltam h a császárral jobb lenne,mert itt nálunk altatásban végzik.De pár napja teljesen megváltozott benne minden.Igaz h félek tőle,az ismeretlentől de mégis inkább jobbnak látom ha hüvelyi úton szülnék.És nem csak a felgyógyulás szempontjából,hanem mert át szeretném élni a gyermekem ily módon születését,hallani amikor először felsír stb.Én ezt választom.

2010. aug. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!