Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatott ez a kis.mennyisegű...

Árthatott ez a kis.mennyisegű alkohol?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem be a 10.hetet

Eddig a terhességem.alatt egy korty alkoholt sem ittam, ma viszont megkóstoltam egy kis bodzás pezsgőt( kb 5 fokos)2-3 korty..Utána viszont iszonyú lelkiismeretfurdalásom lett..Lehet baja 2-3 korty gyenge pezsgőtöl a babának? Ez volt az első és utolsó alkalom,hogy alkoholtartalmú italt ittam


2020. máj. 31. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne aggodj :) csodas babavarast kivanok
2020. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Ennyitől nem lesz baj, de egyébként el nem tudom képzelni, mi olyan nehéz abban a pár évben alkohol nélkül. 🤦🏼‍♀️
2020. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baja nem lesz ne aggódj. Amúgy milyen "pár év"? Egy gyerek kihordása nem pár év..
2020. máj. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja ennyitől, ne aggódj.
2020. máj. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Én rendszeresen vörösboroztam minden terhességem alatt. Semmi baja nem lett egyik gyerekemnek sem.
2020. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első trimeszterben is?
2020. máj. 31. 08:51
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2020. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a világon semmi baja nem lesz.
2020. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltott az alkohol terhesség alatt,mértékkel. Még a hozzáértők sem tiltják pl.meleg nyári estén egy kis laza hideg fröccsöt vagy jó minőségű vörösbort. Nyilván csak keveset. Bár nekem nem bírja a gyomrom most egyáltalán. :) múltkor belenyaltam a párom alkoholos málnás sörébe és már attól égett a gyomrom. :D alkoholnentes gyümölcsös sört viszont rendszeresen iszok ha jó idő van.

28 hkm

2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyebként én sem kívánom,de tegnap valahogy megkívantam ,jó hideg bodzás..Jól esett,de csak épp a.pohár aljára öntöttem,2-3 korty..

Igen azt én is olvastam,hogy nem gond ha valaki alkalomadtán megiszik 1 pici bort pl, csak azt is olvastam hogy ez az első trimeszterben sem ajánlott☹De remelem ez a kevéske nem ártott,meg egyebkent elotte nem is ittam egy kortyot se

2020. máj. 31. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!