Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma pozitívat teszteltem...

Ma pozitívat teszteltem viszont pár hét múlva házasodunk. Ilyenkor mit lehet tenni? (alkohol)

Figyelt kérdés
Nem szoktam alkoholt inni így nem tűnne fel senkinek, hogy nem vedelem a feleseket, viszont pl a polgárinál mi van a pezsgővel? Mégsem rakathatok helyette almalevet mert az feltűnő lenne és nem szeretném a násznép orrára kötni a terhességet főleg, hogy korai még.
2019. szept. 28. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy pohár pezsgő nem fog ártani! Nem úgy van, hogy minden nap iszol.
2019. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Terhesen esküdtem. Gyerekpezsgőt használtunk, kinézetre egyáltalán nem tűnik fel.
2019. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Törleynek pl van alkoholmentes pezsgője, ízre ugyanolyan, mint az alkoholos. Az üveget meg nem kell látnia a násznépnek.
2019. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy pohár pezsgőtől nem lesz bajod. Viszont ahogy előttem is írták: létezik alkoholmentes pezsgő is. A kölyökpezsgőnél eléggé feltűnő az üveg és szerintem az íze is pocsék, de a Törley alkoholmentesénél nem tűnik fel elsőre az üvegen, hogy miről van szó és az íze is hasonlít a pezsgőre.

Bár ha ki van töltve pohárba a pezsgő, akkor még az üveggel sincs gond.

2019. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hm, na erről nem is tudtam! Köszi a válaszokat!
2019. szept. 28. 23:38
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A koccintast mar elmondtak a többiek, viszont az este folyamán tuti kínálni fognak, hogy gyere, csak egyet igyál ... legjobb ha azt mondod hogy most vettél be egy erős fájdalomcsillapítót, úgyhogy arra nem iszol :))
2019. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
A fájdalomcsillapítóra hivatkozz, az tényleg jó ötlet. A teremben a koccintás alatt pedig csak rakd a szadhoz a poharat, mintha ittál volna belőle. Ha valaki mondja, h idd ki, csak simán mondd azt, h nem vagy hozzá szokva az alkoholhoz. Én is ezt csináltam terhesen.
2019. szept. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Gyerekpezsgő


De amúgy 1 pohártól nem lesz baja.

2019. szept. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi esküdtünk a pezsgőt is mi vittük, volt alkoholmentes is, mert tanúk közül is vezettek pl. Utána már én sem ittam többet, fel sem tűnt senkinek pedig nem is voltam terhes.
2019. szept. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

De figyu már, a koccintás nem úgy néz ki, hog, le kell gurítanod egyhúzóra a pohár pezsgőt!

Iszol belőle pár kortyot, aztán lerakod és fogadod a gratulációkat. A kutya meg nem kérdezi, hogy Jucika miért nem hajtotta le a pezsgőt, mint alkesz a felest.

Nem kell belőle ekkora problémát csinálni, így könnyen "lebuksz", viselkedjen természetesen és kész.

2019. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!