Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagálnál?(többi lent)

Hogy reagálnál?(többi lent)

Figyelt kérdés

Én 20 a párom 34 éves.

10hetes terhes vagyok viszont picit tartok a család reakciójától.

Nyilván mi nagyon örülünk a pici érkezésének!(tervezett baba)

Hogy reagálnátok ha a 20éves lányotok teherbe esne?


2020. jún. 2. 13:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy már lassan 4éve vagyunk együtt és Novemeberben lesz az esküvőnk!
2020. jún. 2. 13:30
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Az attól függ hogy állsz a tanulmányaiddal, munkával, mióta laktok együtt.
2020. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha itt tartotok már a kapcsolatotokban és elkötelezettségben, meg terveztétek is a babát ráadásul, akkor nem látom, mi miatt nem fogadná a család örömmel a hírt:)
2020. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3éve lakunk együtt, tanulmányokat befejeztem.

Munkám sajnos nincs.

2020. jún. 2. 13:35
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Hat szerintem annyira nem fognak talán meglepődni, ha hamarosan össze is házasodtok és nyilván tudjak, hogy van köztetek 14 év.
2020. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
20 éves kislány nulla élettapasztalattal a 14 évvel idősebb pasijától terhes. Szerinted?
2020. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Munkád nincs. Mi lesz, ha ne adj isten, szétmentek? Neked csak a családi lesz meg a gyes, kemény 38000 Ft.
2020. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem lesz akkora meglepetés, mert már 16 évesen leesett az álluk, hogy egy 30 éves pasival kavarsz. Egyrészt. Másrészt meg azt írod hogy együtt is laktok három éve, külön álló háztartás vagytok, mi közük lenne hozzá hogy mikor meg hogy szülsz. Remélni tudom (de féltételezem is), hogy a párod 34 évesen komoly és felelősségtudatos, ha valóban tervezett ez a gyerek.


Bár fiatal vagy, de szerintem rendben van ez így. Azt tudom tanácsolni, hogy fejleszd magad, iratkozz be esti suliba vagy menj okj-re míg gyesen leszel, esetleg szerezz jogsit míg várandós vagy. A fiatal korod miatt, és amiatt hogy ennyire korán (munkatapasztalat hiánya miatt is korai!) jön a baba, fontos hogy több lábon tudj állni és felkészülni mindenre, és el tudj menni dolgozni ha nagyobb lesz a gyerek!

2020. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy 30 éves pasinak egy 16 éves iskolás tini kell.. Ott bajok vannak fejben.

Az mellett 0 élet tapasztalatod, 0 munkád.. Nehezebb lesz gyerek után munkát találnod 0 tapasztalattal..


Én mint szülő biztosan nem díjaznám ha egy 14 évvel idősebb pasi 30 évesen csapná a szelet a tini lányomnak.

2020. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Ami azt illeti én is 16 évesen jöttem össze a 25 éves barátommal aki ma már a férjem. Tudom, ez nem 14 év, de a szemedben biztos az se volt normális hogy egy 25 éves férfi egy 16 éves tini lánnyal kavar. A férjem köszöni szépen, semmi baj a fejével, ma már megbecsült vállalkozó így 12 év elteltével...
2020. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!