Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt sárga/barna...

Terhesség alatt sárga/barna folyás?

Figyelt kérdés

12hetes kismama vagyok, tegnap este sárgás barna folyásom volt. Utána elmúlt, viszont most újra jelentkezett. Holnap kellene orvoshoz mennem. Nem fáj, nem görcsöl.

Nagy bajt jelenthet ez eléggé aggódom, várjam meg a holnapot vagy menjek be az ügyeletre? Valakinek volt ilyen?

Köszi a válaszokat.



2020. jún. 2. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem, ha nincs görcs, vérzés, várj holnapig.

Nekem végig sárga folyásom volt, kaptam rá kúpot, de nem használt semmit.

2020. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Remélem valóban nincs gond a picúrral.
2020. jún. 2. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:

A barna folyas nem tul jo jel.

Remelem nem lesz semmi baj.

Baratnom mult szerdan wc utan torlesnel vett eszre keveset. Hivta a dokit, megemelte a magnezium adagjat. Csutortokon megint jelentkezett neki, mult penteken lett volna 12hetes. Aznap sajnos el is altattak mert uh szerint 3hete nem elt a baba.


Se gorcse se semmi mas jele nem volt.

Csak 2x kis mennyisegu rozsaszines barnas valami de csak a wc papiron.

Hihetetlen...


Kivanom neked, hogy elmuljon. De mindenkeppen mondd el az orvosodnak holnap.

Pihenj sokat. Minden jot kivanok.

2020. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi viszketést, égő érzést nem tapasztalsz? Én első körben semmiképpen nem bajra gondolnék, mint inkább egy fertőzésre. Valószínűleg fertőzésről van szó, ami párosult ugye egy gyulladással, amitől meg lehet enyhe vérzés. Nyilván ha elkezdesz görcsölni, vérezni, azonnal menj kórházba, de csak így ezek alapján megvárhatod simán a holnapot.
2020. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat! Sajnálom a barátnődet.🙁

Nem semmi más ezen kívül, viszont azt hozzá kell tennem hogy együttlét után jelentkezett először. Arra gondoltam, hogy akkor “sérülhetett” meg valami. Viszont újból jelentkezett ma. Mindenképp konzultálok az orvosommal. Mindenesetre bízom a legjobbakban!

Köszönöm szépen válaszotokat!

2020. jún. 2. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek alapján, ha ezt együttlét után kezdted el tapasztalni, lehet, hogy van egy kis fertőzésed, olyankor sérülékenyebb eleve a hüvely nyálkahártyája és ahogy ugye együttlét alatt picit súrolódott, az vérzett. Én tényleg nem gondolnék nagy gondra. Mindenesetre minden jót kívánok neked! :)
2020. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Szerintem megnyugtato, hogy egyuttlet utan jelentkezett nem pedig magatol.

Kivanom, hogy minden rendben legyen.

Irj majd, hogy sikerult az uh.

10hetes terhes vagyok en is :)

2020. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rákszűrés napján és másnap volt barnázásom.

Ilyenkor érzékenyebb a nyálkahártya.

Felesleges lenne ezzel most orvoshoz menni, mert haza küldenének.

Az utolsó terhességemmel volt olyan, hogy megemeltem a fiamat és elkezdtem vérezni, és hiába mentem orvoshoz, elhajtottak, hogy ők ezzel nem tudnak mit csinálni. Ha maradni akar a baba marad, ha nem nem, ilyenkor nincs mit tenni.

Szerencsére a kislányommal rendben volt minden, viszont utána derült ki, hogy iker terhességem volt, az egyik baba elment, azért véreztem.

Ezt csak azért irtam le, mert egy kis barna folyással haza fognak küldeni.

Nyugodj meg, vegyél be magnéziumot és ne idegeskedj.

Az is lehet, hogy valami fertőzés, az is okozhat sárgás, barnás folyást.

Aztán majd irj holnap, ha voltál a dokinál 😊

2020. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs semmi gond, minden rendben talált a doktorúr kislányt tippelt 😊

Köszi a válaszokat minden jót nektek!

2020. jún. 3. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, 3as vagyok.

Mondott valamit mitol lehetett?

Vartam mar hogy irj.

Nagyon orulok neked!

Kedves dokid lehet, hogy mar 12hetesen tippelt valamire, persze ez meg nagyon valtozhat.

Minden jot kivanok nektek!!!

2020. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!