Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zöldes sárga folyás terhesség...

Zöldes sárga folyás terhesség alatt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok. Az első oerctől sárgás zöldes folyásom van. Nem viszketek, nem fáj semmi. Jeleztem a dokimnak, aki azt mondta, nem kell megijedni, zárt a méhszáj, egészséges a baba, bármilyen színű folyás lehet. És ennyivel letudta. Tudni kell, hogy tavaly nyáron elkaptam egy hugyúti fertőzést, amit hónapokon keresztül kezeltek gyógyszerrel és nem múlt el, csak akkor, mikor terhes lettem. Azóta nincsenek tüneteim, helyette viszont ez a zöldes sárga folyás. Minden nap ugyanolyan, se több se kevesebb, semmilyen más szín, vagy tünet nem társul. Mi lehet ez?

2019. jún. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Pedig ez valamilyen fertőzésnek tűnik.

A helyedben elmennék másik orvoshoz is.

2019. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen másik orvos, és ragaszkodj hozzá, hogy kenetet készítsen.
2019. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Gombàs fertőzés volt.
2019. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valami komolyabb fertőzésnek tűnik, nem szimpla gombás fertőzés. Sürgősen fordulj orvoshoz, aki nem csak legyint, hanem csinál tenyésztéses vizsgálatot!
2019. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 hetesen kerültem be a kórházba visszatartás miatt, ott kaptam el valamilyen fertőzést amitől zöldes sárgás folyásom lett...klion kúpot kaptam rá. Szerintem nézesd meg magad más dokival is, nehogy gond legyen.
2019. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!