Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg a terhesnők bepisilhet...

Sdujeki36g kérdése:

Tényleg a terhesnők bepisilhetnek a terhesség alatt? Főleg esténként?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tapasztaltam ilyent. Viszont szülés után igen, de akkor is csak néha, ha tüsszentettem.
2020. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is a szülés utáni napokban tapasztaltam. Pedig császárral született a fiam, de így is voltak vizelet tartási problémáim az első egy két hétben. Aztán elmúlt. De ismerek olyat akinek valóban ezzel gondja terhesség alatt. Hát ez ilyen.. Vannak benne nem túl kellemes dolgok, de egyáltalán nem biztos hogy veled is elő fog fordulni.
2020. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szülés után jött elő. De ha épp pont a hólyagodon ugrál, el tudom képzelni.
2020. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Bizony a végén annyira nyomta a kislányom a húgyhólyagomat, hogy állandóan pisilnem kellett, és egy-egy hirtelen jött tüsszentéskor becsurgott egy pici. Folyton zuhanyoztam.

A másik pedig a hányás közbeni erőlködés. Tudom, nem túl gusztusos, de mivel végighánytam a terhességeimet, volt olyan a vége felé, hogy (szintén állandóan telt húgyhólyaggal) hányás közben becsurgott. De utáltam!

2020. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség 30.hetétől sajnos elég gyakori volt.. A kisfiam nagyon nyomta a hólyagomat..... Szülés után elmúlt. Tehát nem szervi/izomzat probléma miatt volt...
2020. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem terhesen, sem szülés után nem volt ilyen.
2020. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, javaslom az intim tornát, kismama jógán is tanítják. nekem nagyon sokat segített, szülés után is jó, nőgyógyász ismerősöm javasolta, hogy már szülés utáni első napon is csináljam. Császár és hüvelyi után egyaránt jó, ugyanis nem feltétlen maga a kitolás, ami megviseli a záró izmokat, hanem, hogy a baba a magzatvízzel meg mindennel együtt ránehezedik a medencefenékre hónapokig, ezzel terheli az izmokat, szalagokat.
2020. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokaktól hallom igen, de elmúlt mindenkinek. Nekem ilyen nem volt, de a terhességem vege fele állandóan pisilnem kellett, a wc-t lestem mindenhol....
2020. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább szülés után volt ilyen, de 1x már terhesen is előfordult, de akkor naaagyon kellett már pisilnem és éppen tüsszentettem😂
2020. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia én a 28-héttől kezdve egy egy nagyobb tüsszentéskor egy egy becsurgás van .... a mai napig is most vagyok 32hkm. Első terhességemnél nem volt ilyen se közben se utána :) Na de két terhesség sem egyforma azt mondják :)
2020. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!