Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik kisfiút akartok,...

Kismamák akik kisfiút akartok, miért pont kisfiút?

Figyelt kérdés
Persze az egészség a legfontosabb, de akik mégis kisfiút szeretnének, azok miért?
2020. jún. 5. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Mert a 3eves lanyom iszonyatosan apas, tudom hogy engem is imad.

De olyan jo lenne ha a 10hetes magzatunk fiu lenne.

Szegyen vagy nem en ugy gondolom egy par orat csalodott leszek ha kislany lesz. Termeszetesen ugyan ugy fogom szeretni es megteszek erte mindent mint a lanyomert is.

De jo lenne egy anyas kisfiu.

Anyukam miatt is.

2lanya van, nagyon szererett volna fiut. Az unokaja is lany.

Apam meg anyam legjobb baratnojenek csinalt fiut....szoval eleg szar neki.

2020. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Mert lányom már volt..

Ennyi

2020. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az első. A lányom olyannyira apás születésétől, mintha nem is léteznék. Hát ezért.

Egyébként bejött. Fiam lett másodjára és inkább anyás.

2020. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert aranyosabbnak tartom a fiúkat, mint a lányokat.
2020. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt én is hallottam, hogy a kisfiúk anyasabbak, de persze nem szabad általánosítani. Én mindig is kislányt akartam volna, így kissé sokkot kaptam, mikor a nőgyógyászom mondta, hogy kisfiú. Viszont ahogy kezdtem megbarátkozni a helyzettel, most meg már inkább kisfiúnak örülnék jobban, mivel látom pár barátnőm 13-15 éves lányait és megőrülnék, ha az enyém is olyan lenne (Kényesek, modellképek facebookra, nagy köröm, make up, muszempilla stb). Fiúkkal ilyen nincs legalább. :)
2020. jún. 5. 17:09
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

"Fiúkkal ilyen nincs legalább. :)"


Erre ne vegyél mérget! :)

A mai fiúk pont ugyanannyira szeretnek pózolni, divatozni, posztolgatni ("verdával", piával, csajjal....), mint a lányok. A heterók is.

És lányoknál is részben tehetsz ellene, részben pedig a környezet alakít. Az értékrendet te adod át.

2020. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém már megszületett. De azért szerettem volna fiut, mert en is világ életemben fiús lány voltam. Fiú barátaim vannak. Jobban megértem a fiúkat. A lányok mindig is utáltak engem. Felnőtt fejjel tudom, hogy azért mert nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon. Baromira nem érdekelnek a csajos dolgok. Untatnak is. Persze lehet a lányom is olyan lenne mint en, akkor mindegy lenne, de így hogy fiú nekem sokkal könnyebb.
2020. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én első és második terhességemmel, kisfiút szerettem volna és fiúk is lettek. Harmadik terhességemmel kislányt szeretten volna és kislányom lett.

Csalódott lettem volna, ha harmadjára is fiam született volna, de természetesen ugyanúgy szerettem volna őt is, mint a többi gyermekemet.

Először én is úgy voltam vele, hogy soha nem szeretnék kislányt, mert a lányokkal több a gond, de nevelés kérdése is.

El sem akartam hinni amikor ultrahangon mondták, hogy kislány 😃

2020. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert van már egy lányom, és szeretnék fiús anya is lenni. Bejött. 100% fiú lesz. (kromoszóma vizsgálat)
2020. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Első terhesség nél egy kicsit inkább lányt szerettem volna, de fiú lett. Ma már kicsit jobban örülnék, ha a második is az lenne. Imádok fiús anyuka lenni. Annyira kedves, huncut a kisfiam, nehéz elképzelni már egy kislányt. De p9annak is örülnék
2020. jún. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!