Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik kisfiút akartok,...

Kismamák akik kisfiút akartok, miért pont kisfiút?

Figyelt kérdés
Persze az egészség a legfontosabb, de akik mégis kisfiút szeretnének, azok miért?
2020. jún. 5. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi eloszor kisfiut akartunk, nem nagyon akartunk rozsaszin habos-babos kenyeskedo kislanyokat, a ferjem is azt mondta, hogy o nem tud mit kezdeni egy kislannyal, nem tudja vinni pecazni, nem tud vele focizni, en is borzaszto fius voltam mindig is, stb.

Lany lett. :) Egyutt pecaznak, pedig meg csak 2,5 eves, kb. fel eves kora ota labdamanias, allandoan labdzanak, emellett amugy kenyeskedik sokszor, es sok minden rozsaszin habos-babos. :D

A masodiknal megbeszeltuk, hogy a masodik is jo lenne, ha lany lenne, mert nem fogunk tudni mit kezdeni egy fiuval.. Ugy nez ki, lany lesz. :D

2020. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lányt szerettem volna, kisfiú lett, de nem bánom. Viszont tényleg elképesztően anyás, imádom hogy olyan bújós :-) Most a másodikat várom, még nem tudjuk mi lesz, de én megint kislányt szeretnék :-)
2020. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12es 1es vagyok.

Akkor legyen mindkettonknek szerencseje :)

2020. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, legyen szerencsétek :) bár a legfontosabb tényleg, hogy egészségesek legyenek. Amúgy meg szerintem nagyon sok múlik a nevelésen is, hogy milyenek lesznek a gyerekek, bár én félek a környezeti hatásoktól is, amit a média sugároz, stb. főleg a lányok felé, hogy legyél vékony, sminkelt stb. Én ezt a kishúgomon látom. Ő egy mintagyerek volt, épp ezért is akartam mindig kislányt, sosem kényesedett, de az osztályában a lányok annyira befolyásolták, hogy most már ő is olyan lett, mint amit a média diktál. Ki tudja, a pubertás fiúkra hogy hat ez az egész. Bár tudom, már más világot élünk, mint amikor mi voltunk pubertások. Akkor nem volt szelfi meg a társai. Ők ebben a "más"-ban nőnek fel.
2020. jún. 6. 13:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi! Úgy legyen. 🙂12-es
2020. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, és én is 10 hetes vagyok. Nemsokára megtudjuk 🙂(12es)
2020. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!