Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hétben lévő kismamák hogy...

40. hétben lévő kismamák hogy vagytok? Nem féltek, hogy pont ma (nov.1) születik meg a baba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 08:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is született nov. 1-én. Nem látom értelmét ettől félni :)
2016. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

:o Minolyan félelmetes a mai napon szülésbe?


Nyugi nekem 3 ismerősöm is ma született, és még élnek!

2016. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mindenki temetőbe jár, szomorkodik a mai napon, így nem lehet felhőtlen szülinapot ünnepelni szerintem.
2016. nov. 1. 08:47
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani ha meghal valaki mindig születik/fogan helyébe más.

:)

Igy nem lenne könnyebb hozzá állni?

Egyebként nekem hajszálon múlt nem február 29-én született a fiam. Az kicsit furcsább mint november 1.

2016. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
85%
Szerintem inkább a holnaptól kéne jobban félni, bár szerintem ez nem lenne különösebben nagy baj, attól még ugyan olyan értékes ember. Mivel ma mindenszentek van, halottak napja holnap lesz.
2016. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Màr bocs de aki szomorkodik a mai napon annak jó lenne vmi orvost felkeresnie. Ez az a rossz hozzààllàs ami miatt ilyen sokan szarul kezelik a halàleseteket. De nyugodtan elmondhatnà vki hogy miért a gyàszoló szomorkodik??? Miért mindenki magàt sajnàlja mert meghalt vki?

Persze szörnyű elveszteni vkit,de azért mert nem lehetünk együtt vele többet,nem pedig azért mert nekem most milyen rossz... Borzasztó ez a felfogàs.


Apukàm is nov1. született sosem érezte hàtrányàt. Mondjuk mi megemlékezünk elvesztett szeretteinkről nem pedig kesergünk meg sajnàltatjuk magunkat.

2016. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

2.vagyok, ez hülyeség szerintem!

Én pl se szomorú nem vagyok, se a temetőbe nem megyek ma (már voltunk pénteken ;) ).


Hidd el, ha ma kibújik a babád, nekedse a szomorkodás és a halál lesz az elsö gondolatod a november 1röl!

2016. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
70%
Szerintem inkább a holnaptól kéne jobban félni, bár szerintem ez nem lenne különösebben nagy baj, attól még ugyan olyan értékes ember. Mivel ma mindenszentek van, halottak napja holnap lesz.
2016. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy holnap van halottak napja és ma van Mindenszentek, de akkor is mindenki ma gyújt gyertyát, a legtöbb ember nem is tudja, hogy november 2 a halottak napja. Amúgy azért kérdeztem mert sok kérdést találtam itt ezzel kapcsolatban és akik nov 1-jén születtek szinte mind azt írták, hogy szar nekik, hogy ilyenkor temetőjárás van. Nyilván nem lehet bent tartani a babát, ha jönni akar, csak kíváncsi voltam a kismamák véleményére ezzel kapcsolatban.
2016. nov. 1. 09:04
 10/25 anonim válasza:
50%
Én amúgy csak azért vagyok szomorú mert ma van 4 éve, hogy az egyik kedvenc bandám énekese meghalt. R.I.P. man.😭💔
2016. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!