Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt. Reményk...

Halvány pozitív teszt. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2020 januárjában volt egy missed ab-om, 10. héten, üres petezsákkal. Most újra pozitívat teszteltem. 15. dpo-n és 17. dpo-n is ilyen halvány tesztjeim vannak (x-epil).

Előző terhességemnél volt erősebb tesztem is, kb ennyivel ovuláció után.

Olyan nehéz bíznom. Szerintetek reménykedhetek?

Kép: [link]



2020. jún. 11. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam mint te. Missed ab után 7 hónappal újra pozitívat teszteltem. Annyira aggódtam, nehogy megint előforduljon, hogy minden nap teszteltem aztán. Nekem mindig erősebb lett, úgyhogy ez megnyugtatott. 8. terhességi héten elmentem először nőgyógyászhoz, mindent rendben talált. Aztán a következőn is meg a következőn is. Ha az megnyugtat, tesztelj te is minden nap és hagyd meg hogy meg tudd nézni az erősséget, hogy erősebb lett-e. Most vagyok a 16. terhességi hétben, de még mindig felek, nehogy valami baj legyen. Nehéz bízni missed ab után. De 10. héttől van szivhallgatom, úgyhogy azzal is nézem. Próbálj örülni és bízni.
2020. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
40%
Ez pozitív teszt 😉
2020. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Gratula, ez nem halvány! :)
2020. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Bettina1994 ***** válasza:
40%
Nekem soha nem volt ilyen erős pozitívom. Ez full pozitív. :)
2020. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! :) Megnyugodtam. Láttam néhány nagyon erős tesztet, ahol a két csík azonos erősségű volt, ez itt még bőven nem ilyen. De nagyon örülök, ha így is tökéletes és nincs vele semmi baj. :)))

Remélem minden rendben lesz most!

Köszönöm még egyszer! :)

2020. jún. 12. 20:49
 16/16 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Nyugodj meg, ez egyértelmű pozi. Nekem is ilyen volt 16.dpo-n, naponta teszteltem mert azt hittem átver a teszt🙈 mire megszáradt ráadásul halványodott is😅 2 hét múlva tervezek csak dokihoz menni, remélem ő is még erősíti és minden rendben, első baba lesz.

Halkan gratulálok Neked és nyugi! ❤️

Tesztjeim: [link] remélem jó a link

2020. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!