Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos előtt vagy orvos után...

Orvos előtt vagy orvos után jelentettétek be a nagy hírt a szülőknek ?

Figyelt kérdés
Illetve hány hetesen mentetek el először az orvoshoz?
2020. jún. 12. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
8-9 hetesen mentem mindegyik gyerekkel először. Tünet és problémamentes terhességeim voltak, felesleges lett volna előbb. Az elsőt az első UH után mondtuk el a családnak, a kicsiket anyukám tudta, mert ő szittelt, amíg orvoshoz mentünk. 😊
2020. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Már a pozitív tesztet elmondtam anyukámnak és az anyósomnak. (4+4 hét) Orvoshoz pedig a 7.héten mentem. Volt szívhang is.
2020. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Kb 6 hetesen voltam orvosnál, anyukámnak 12, apámnak és a párom szüleinek is kb 15 hetesen mondtuk el
2020. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
A szűk családnak akkor mondtuk el, amikor már volt szívhang (8 hetesen). Mindenki másnak a 12. heti genetikai eredménye után
2020. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Az elsőt pozitív teszt után mondtam el anyukámnak, anyósomnak csak a 12. heti uh után ( a férjem akarta így). A másodikat mindenkinek a 12. heti uh után mondtuk el.
2020. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
A pozitív teszt után tudták már a szülők. Orvoshoz rá másfél hétre mentem.
2020. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Orvos előtt, hogy “úgy néz ki” ,“lehet”

Egyik esetben épp átmenetileg náluk laktunk

Másik esetben pedig jól tettem, mert utána gond volt, és ügyeletre anyukám vitt.

Ciki lett volna akkor mondani, amikor a segítségére volt szükségem.


Anyósoméknak szívhangok után

2020. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Első gyermekemnél 6 hetesen voltam először orvosnál, utána jelentettük be szülőknek, testvéreknek. Illetve a munkahelyemen, mert nem dolgozhattam ott kismamaként. Most 9 hetes vagyok, ma voltam orvosnál és bizonyosodott be a terhesség. Holnap utazunk el a szülőkhöz, ott fogjuk bejelenteni a nagy hírt.
2020. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon szoros kapcsolatom van anyukámmal es a nevelő apukammal, nekik 5 hetesen mondtam el, illetve nagymamámnak is, valamint a ferjem annyira izgatott volt a pozitív teszt utan, hogy o egyből elmondta az anyukájának es nővérének. Apukamnak es az i családjának csak a 12. heti uh utan, illetve barátoknak is, kinek mikor, de nem az elso hetekben. Szerintem itt nincs olyan, hogy jo vagy rossz válasz, mert mindenki maga tudja, milyen a kapcsolata a szüleivel es családjával. Nekem / nekunk olyan, hogy ha bármi problema lenne/lett volna, egyből az lett volna az elso, hogy elmondjam azt is
2020. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
14.hèten, minèl kèsöbb annàl jobb, így is sokat zizegnek
2020. jún. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!