Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 5 napos terhességnél...

5 hét 5 napos terhességnél mit láthat az orvos? (utolsó menstruációtól számítva)

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy szívpulzálást láthat már? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)

2020. jún. 6. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt látta, hogy jó helyen tapadt meg. Egy öreg UH készülék volt (dokim se fiatal), de azt mondta, hogy igaz hogy még korai megállapítani, de ő úgy látja, nem üres a petezsák, 2 hét múlva tuti lesz már szivhang is. Így is lett :) azóta már megszületett a kisfiam.
2020. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én dokim tud csinálni 4D-s ultrahangot is, ebből gondolom, hogy az ő gépe eléggé korszerű, komoly. :)
2020. jún. 6. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van korszerű gépe, ha még nem indult be a szívverés, avval sem lát, hall semmit. Amúgy nem elképzelhetetlen, hogy ilyenkor van már szívhang, de inkább a 6. hét után érdemes menni, mert akkor már nagyobb valószínűséggel van.
2020. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam, mert lattam nem egy helyen, hogy gepfuggo is lehet... de lehet, hogy nem igy van
2020. jún. 6. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 8mm-es petezsákot látott. Embriócsomóval és szikhólyag sejthető. Ez volt a papíron 5+3 héten 😊 9-én kell mennem vissza, azt mondta akkor már biztosan lesz szívhang. Akkor lesz 8+4 hetes.
2020. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magánrendelőben voltam, jó géppel, mégsem látott semmit, mert későn ovuláltam vszeg. Az első terhességem se látszódott egyből, szóval érdemes várni, és nem parázni, ha mégsem látszódik :).
2020. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!